REPORT: Real Madrid - Galatasaray 2:1. Trofej parádně vystřelil Marcelo

Čas 19. 08. 2015, 00:30 | Autor podvinho

<VIDEO> Real Madrid ovládl zápas o Trofeo Santiago Bernabéu, nad Galatasaray zvítězil 2:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení obránce Nacho, po změně stran ale vyrovnal Wesley Sneijder. Když už se zdálo, že by mohlo utkání skončit nerozhodně, vzal vše do svých nohou Marcelo. Brazilec parádně přešel přes několik hráčů soupeře a bodlem nechytatelně zakončil.

CR
Ramos a Marcelo zvedají trofej

Real Madrid začal utkání aktivně, už po několika sekundách střílel Ronaldo. První velkou šanci ale mělo Galatasaray, hlavička osamoceného Buluta ovšem nemířila přesně. A tak přišel trest.

Luka Modrić rozehrál v 19. minutě roh, na něj si skvěle naskočil Nacho a přesnou hlavičkou nedal Muslerovi šanci. 1:0.

Real měl do poločasu ještě několik šancí, ale vedení nenavýšil. Dvakrát ve velké příležitosti zklamal Cristiano Ronaldo, Iscova krásná střela zase jen olýzla břevno hostující branky. Do šaten se šlo za těsného vedení pro Real.

Ve druhém dějství Turci srovnali krok. Z nenápadné akce se vyklubal nebezpečný brejk, míč se dostal k bývalému hráči Realu Wesley Sneijderovi a ten ho napálil přesně k tyči. 1:1.

Jenže domácí se nevzdali. Isco sice proti Muslerovi opět neuspěl, ale Marcelo už ano. Brazilský obránce pronikl do vápna soupeře, pohrál si s obránci a špičkou kopačky míč poslal do sítě 2:1.

Protože se další nadějné akce už Realu dotáhnout nepovedly, zápas skončil těsnou výhrou. Bílý balet tak po pětadvacáté opanoval Trofeo Santiago Bernabéu.