7 gólů = 7 střelců. Hráči Realu se zatím o branky dělí, dvakrát pálili stopeři

Čas 28. 07. 2015, 23:15 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Hráči Realu Madrid slaví gól

Cristiano Ronaldo a pak dlouho nic? Nene, tak tomu tentokrát u Realu není. V přípravě zatím pálí hráči Bílého baletu rovnoměrně. Real nastřílel ve třech zápasech sedm gólů a o každý se postaral jiný hráč.

Více střelců je samozřejmě hlavně díky velké rotaci, která je v přípravných zápasech tradiční. Největší hvězdy často odehrají pouze poločas, šanci dostávají i hráči širšího kádru. Přesto je příjemné vidět, že střílet góly umí v týmu hned několik borců.

V prvním utkání proti AS Řím se Real Madrid neprosadil. Poté už to byla jiná pohádka. Bílý balet nasázel čtyři góly Manchesteru City, když se v prvním poločase postupně trefili Karim Benzema, Cristiano Ronaldo a Pepe. Ve druhém ještě přidal branku Denis Čeryšev.

Proti Interu Milán to byla další jízda. Real vyhrál 3:0, góly obstarali Jesé, Raphaël Varane a navrátilec James Rodríguez.

Chtělo by se dodat, jen tak dál. Další možnost budou mít hráči ve čtvrtek proti AC Milán.