Benítez: Vstřelili jsme tři góly a udrželi čisté konto, což je výsledek naší tvrdé práce

Čas 27. 07. 2015, 21:00 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Rafael Benítez
Rafael Benítez

Trenér Benítez byl po pondělním zápase s Interem spokojený, Real Madrid totiž nastřílel soupeři tři góly a žádný neinkasoval. Španěl si pochvaluje dosavadní průběh přípravy.

Jak byste zhodnotil zápas?
Oba poločasy byly dobré. Hodně jsme střídali, protože hráči byli unavení, ale měli jsme dobrý rytmus. Ke všemu jsme hráli v náročných podmínkách. Hráli jsme dobře, vstřelili góly a udrželi čisté konto. Práce v obraně se začíná vyplácet, což můžeme vidět na hřišti.

Mají hráči v útoku volnou ruku?
Můžou dělat, co chtějí, pokud cítí, že je to správné. Hráčům říkám, že musí pracovat jako tým a že přední linie musí pomáhat při bránění.

Jak se Vám líbil výkon obránců?
Zadní linie mě neznepokojuje. Je jasné, že se můžeme zlepšit ve všech oblastech. Ale dnes jsem viděl, že jsme soupeře do moc šancí nepustili a dali jsme tři góly, což je výsledek naší tvrdé práce.

Kdo bude kopat přímé kopy, Cristiano nebo James?
V prvním poločase to byl Cristiano a v tom druhém James. Uvidíme časem, co se stane.

Jak byste ohodnotil výkon Jesého?
Měl hrozné zranění, a když bude pravidelně hrát, tak bude silnější a silnější. Je to velmi kvalitní hráč a může se jen zlepšovat.

Mluvil jste s Florentinem Pérezem a Sergiem Ramosem?
Mluvil jsem s prezidentem v neděli na obědě a řekl mi, že mluvil s Ramosem. Obou jsem se na to zeptal a jsou optimističtí. Uvidíme.

Přijde De Gea?
Jediné, co vím, je, že jsme dali tři góly a hráli velmi dobře.

Bude dostávat příležitosti i Casilla?
Myslím, že je konkurence na všech postech, a to je pozitivní věc. Neměl tak moc práce, ale oba brankáři chytali dobře. Je dobré vědět, že je tu vždycky nějaká alternativa.

Klíčová slova: benitez, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!