Gareth Bale: Porazit tým, jakým je Manchester City, je krok správným směrem

Čas 24. 07. 2015, 22:08 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Real Madrid porazil Manchester City 4:1 a hráči byli s výsledkem spokojení. Musíme uznat, že odvedli dobrou práci a po zásluze se radovali z vítězství.

Gareth Bale

„Porazit tým, jakým je Manchester City, je krok správným směrem, ale v tuto chvíli to není ta nejdůležitější věc."

„Musíme pokračovat v práci a i nadále trénovat, abychom se dobře připravili na začátek sezóny. Fanoušci v Austrálii byli úžasní a bylo to potěšení hrát na tomto stadionu před tolika lidmi."

Dani Carvajal

„Dynamika týmu je opravdu skvělá. Stále se zlepšujeme. Děláme to, co nám trenér říká, a ze zápasu jsme šťastní. Všichni se snažíme pracovat co nejlépe, abychom týmu pomohli."

„V prvním zápase proti AS Řím nás trochu ovlivnilo dlouhé cestování. Dnes jsme hráli lépe a myslím, že to bylo vidět."

Carvajal mluvil i o Danilovi: „Je to fantastický hráč. To je důvod, proč k nám přišel. Je to jeden z nejlepších pravých beků na světě."

Denis Čeryšev

„Dostáváme se do režimu, kdy jsme konkurenceschopní. Brzy budeme hrát na 100 %. První poločas byl dobrý, a potom už bylo jednodušší hlídat si vedení."

„V předsezónní přípravě je normální, že může dojít k poklesu výkonnosti. Jsem moc rád, že jsem dal gól. Klubu jsme k dispozici, mám zde smlouvu a jsem velmi šťastný. Trenér je ke všem velmi pozorný a já jsem mu velmi vděčný."

Klíčová slova: bale, carvajal, čeryšev, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!