Real Madrid během přípravy zavítá do USA

Čas 22. 06. 2014, 01:00 | Autor sandis87 | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid vítěz turnaje v USA 2013
Real Madrid vítěz turnaje v USA 2013

Stejně jako minulý rok, tak i letos se Real Madrid zúčastní International Champions Cupu. Jeho soupeři budou Inter Milán, AS Řím a Manchester United.

Real se v rámci své předsezónní přípravy představí fanouškům v USA. V zemi, kde před dvaceti lety proběhlo Mistrovství světa ve fotbale, bude Bílý balet bojovat o titul ve skupině A s již výše zmíněnými týmy.

Skupina B nabídne souboj prvních dvou týmů uplynulého ročníku Premier league - Manchesteru City a Liverpoolu, ke kterým se přidá řecký Olympiacos a AC Milán.

První zápas celého turnaje se odehraje v Kalifornii na California Memorial Stadium. Stadion byl otevřen roku 1923, roku 2012 prošel rekonstrukcí a nyní pojme až 73 347 díváků, je domovem týmu amerického fotbalu California Golden Bears. Stávající vítěz Ligy mistrů zde zahájí pouť napříč celým kláním s italským celkem Inter Milán. Utkání začíná 26. července v 15:00 tamního času (0:00 našeho času).

Druhým soupeřem španělského velkoklubu bude AS Řím. Výkop je stanoven na 29. července v čase 20:15 tamního času (3:15 našeho času). Tým Carla Ancelottiho odcestuje do Dallasu v Texasu a odehraje zápas na stadionu Cotton Bowl. Tento fotbalový stánek je domovem týmu FC Dallas z Major League Soccer a pohltí až 68 252 fanoušků. Na mistrovství světa v roce 1994 se zde odehrálo 6 utkání, včetně zápasu Španělska a Jížní Korey (2:2).

Poslední zápas ve skupině si Real zahraje na stadionu Ann Arbon v Michiganu, kde se představí vůbec poprvé. Ann Arbon je překrásný stadion, který slouží jako domov hráčům amerického fotbalu Michigan Wolverines. Kapacita celé arény je neuvěřitelných 109 901 diváků, čímž se stává největším stadionem v USA a čtvrtým největším na světě. Utkání ve kterém se Bílý balet střetne s Manchesterem United startuje 2. srpna v 16:06 opět tamního času (22:06 našeho času).

Finále prestižního turnaje bude opět hostit Miami na Sun Life Stadium. Zde se potká vítěz skupiny A a vítěz skupiny B. Real Madrid tento turnaj vyhrál třikrát v řadě a nyní útočí již na čtvrtý triumf v soutěži. Minulý rok ve finále Real porazili londýnskou Chelsea 3:1.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!