Hráči Realu Madrid jsou v Miami. Připravují se na finále

Čas 06. 08. 2013, 15:12 | Autor podvinho | Zdroj realmadrid.com

<Video> Fanoušci Realu Madrid se po výhře nad Evertonem již těší na očekávané finále proti Chelsea vedené bývalým koučem Bílého Baletu José Mourinhem. Ještě před tímto duelem ale čeká hráče práce v tréninkovém areálu v Miami.

Finále v Miami

Real Madrid dorazil do Miami, kde se odehraje již zmiňované finále, v noci na dnešek. V letadle nechyběl kromě hráčů a realizačního týmu ani Florentino Peréz, který je s týmem po celý pobyt v USA.

Mezi hráči panovala velmi dobrá nálada a bylo vidět, že se již na zápas proti Chelsea těší. Ještě před odjezdem na hotel se někteří z nich ochotně fotili s fanoušky. Poté se již odebrali dohnat spánkový deficit.

Kromě finálového zápasu ještě čeká hráče Realu dost práce. Dnes i ve středu by měli vylepšovat kondici i taktiku na trénincích v krásném areálu v Miami. Carlo Ancelotti se netají tím, že se tým potřebuje ještě hodně zlepšit a proto musí hráči odvádět na trénincích skutečně maximum.

Dobrou zprávou je pak kondice týmu. Po zranění se do tréninku opět zapojují Raphael Varane a Xabi Alonso. Nová posila týmu, Asier Illarramendi, by pak měl již trénovat naplno. V poslední době se začalo spekulovat o tom, že se mladý záložník špatně vyrovnává se stresem v Realu, proto mu musí celý tým pomoci s adaptací. Věřme, že se nadějný španělský záložník brzy dostane do pohody.

Očekávané finále přípravného turnaje v USA se odehraje v noci na čtvrtek ve 3:00. I když je to pro evropské fanoušky nepříjemný čas, duel s Chelsea by si neměl nikdo nechat ujít.

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!