Předzápasová tiskovka s Xabim a Estebanem

Čas 16. 07. 2011, 14:08 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Esteban Granero a Xabi Alonso na tiskovce
Esteban Granero a Xabi Alonso na tiskovce

Už se to blíží. Za několik málo hodin nás čeká první přípravný zápas před touto sezónou, ve kterém se Real Madrid utká s LA Galaxy. Včera se na tiskovou konferenci dostavila dvojice hráčů, Xabi Alonso a Esteban Granero.

Jako první si vzal slovo Esteban Granero: „V loňském roce jsem říkal, že jsem v nejlepším týmu, v jakém jsem kdy byl, a v tomto roce se to ještě zlepšilo. Máme dobré předpoklady k tomu, abychom měli dobrou sezónu. Kontinuita tohoto projektu nám dává v této sezóně větší výhodu."

„Výhodou LA Galaxy je to, že mají odehraných víc zápasů. Pro nás je to přípravný zápas, ale chceme, aby se na něm lidé bavili a užili si ho. Naši fanoušci nás tady láskyplně přijali a my se jim cítíme být zavázáni."

„Do týmu přišli mladí hráči, kteří mají určité zkušenosti a kteří touží po tom, aby byli v tomto týmu úspěšní."

„Jsem v tomto týmu hodně let a pro některé hráče z akademie je ctí trénovat s prvním týmem. Je tu s námi pět mladých hráčů, kteří mají možnost zahrát si s týmem. Toto je velká příležitost a měli by být trenérovi vděční za to, že jim důvěřuje."

„Kaká je velmi šťastný. Je součástí týmu. Je to jiné než v loňském roce. Teď se zúčastní celé přípravy, ve které je v naprostém pořádku. Je v dobré formě a je velmi natěšený na to, až bude hrát."

Po Estebanovi řekl několik slov také Xabi Alonso: „LA Galaxy už známe. Hráli jsme proti nim v loňském roce a jejich silnou stránkou jsou jednotliví hráči, jako je Donovan, Beckham a Juan Pablo Angel. Našim cílem je fotbal trochu oživit."

„Coentrao mě hodně ohromil. Věděli jsme, jaký byl a uvědomili jsme si, co všechno může udělat. Je to všestranný a dynamický hráč, který může hrát na různých postech. Sahin se bohužel zranil, ale už jsme něco málo viděli a je velmi dobrý. Jsme lepším týmem, než jsme byli v loňském roce a věříme si. Teď to musíme dokázat sami sobě na hřišti."

„Zidanova image je velmi důležitá. Práci, kterou odvádí s týmem je vynikající. Vždycky jsme ho obdivovali jako hráče i jako člověka. To, že je tady, je velmi pozitivní."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!