Poslední tréninky před LA Galaxy

Čas 16. 07. 2011, 12:37 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Kaká, Benzema a Khedira
Kaká, Benzema a Khedira

Závěrečný den před úvodním duelem letošního amerického turné byl rozdělen opět mezi dva tréninky. Hráči si také krátce zahráli vodní pólo.

První páteční trénink byl v kampusu UCLA rozdělen na dvě části. V té první se trenéři zaměřili na vytrvalost hráčů - strečink, běhání a střílení na bránu. V druhé polovině pak proběhl tradiční minizápas, avšak nyní na prázdné brány. Mezitím se brankáři připravovali se Silvinem Lourem samostatně.

Ve zmiňovaném zápase se mužstvo rozdělilo na dvě částí. V červené polovině byli Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Khedira, Granero, Callejón, Casado, Kaká a Joselu. V druhé zase Arbeloa, Albiol, Varane, Nacho, Xabi Alonso, Coentrão, Cristiano Ronaldo, Özil, Jesé a Benzema. Nakonec zvítězil druhý tým 3-2, branky dali Cristiano Ronaldo, Coentrão, Özil a na druhé straně dva Sergio Ramos (jeden z penalty po faulu na Kaká).

Celou dobu mohli počínání Los Blancos sledovat diváci, kterých se shromáždilo kolem pěti set. A rozhodně si všimli, že José Mourinho zkoušel Fabia Coentrãa ve středu hřiště s Xabim Alonsem. Později ho Special One postavil i na pravý kraj hřiště, což ukazuje Mourinhovy záměry s 23 letým hráčem.

Odpoledne byla na plánu o něco lehčí příprava. V první části tréninku Los Merengues nacvičovali taktické věci - rohy, přímé kopy či centry. V druhé polovině se hrál intenzivní minizápas, ve kterém se skvělými brankami blýskli Sergio Ramos, Joselu, Ricardo Carvalho a Esteban Granero.

Na závěr dne zaměstnal Mourinho hráče vodním pólem, které si každý užil (obrázek můžete vidět na našem Facebooku). Fotogalerie jsou k vidění zde a zde.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!