Hráči a trenér po zápase

Čas 25. 08. 2010, 09:44 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Di María a Benzema
Di María a Benzema

Real Madrid má za sebou poslední přípravný zápas na novou sezonu. Včera ve večerních hodinách porazil Peñarol 2:0 díky brankám Di Maríi a Van der Vaarta z pokutového kopu.

José Mourinho
Dnešní zápas přinesl pro tým pozitivní i negativní zprávy. Odehráli jsme dva zápasy ve třech dnech a museli jsme nechat odpočinout některé naše hráče. Nejhorší dnešní zprávou je zranění Gaga, které vypadá vážně."

„Dnešní zápas byl velmi podobný těm, které sehrajeme v La Lize. Hodně týmů bude proti nám hrát ze zabezpečené obrany a hrozit rychlými útoky, stejně jako dnešní soupeř. Vítězství dnes nebylo důležité, ale být neporažený během celé přípravy je také pozitivní zpráva."

„Naše příprava byla velmi obtížná. Tým má nového trenéra a šest nových hráčů a připrava na sehrání celého týmu byla velmi krátká. Ale s celkovým pohledem na přípravu jsem spokojený, protože vím, že se budeme neustále ještě zlepšovat."

„Jedná se o velmi mladý tým, ale máme tady mistry Evropy, vítěze MS a držitele Zlatého míče. Máme tady hráče, kteří vědí co potřebujeme. Nemám strach o naší budoucnost, můžeme uspět v každé soutěži."

„Moje rozhodnutí vždy vyplývá z možností, které mám. Škoda, že Mateos se k nám nemůže přidat, protože bych byl velmi rád, kdyby byl součástí prvního týmu. Líbí se mi Van der Vaart, dnes sice neodehrál celý zápas, ale potřebujeme vyzkoušet více variant. Cristiano dnes odehrál skoro celý zápas díky tomu, že nehrál v minulém utkání."

Di María
Nervózní Di María před svým startem. To ještě netušil, že bude vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Foto: AP
„Di María má před sebou velkou budoucnost. Je mu teprve 21 let a již nyní dělá obráncům na celém světě velké problémy. Mallorca bude chtít určitě na domácím stadionu uspět, ale mi si jedeme pro tři body a chceme úspěšně vstoupit do nového ligového ročníku."

Di María
„Jsem velmi spokojený s dnešním zápasem a s gólem který jsem dal. Udělali jsem dobře, že jsem přípravu zakončily vítězstvím. Hráli jsme dobře v prvním poločase, ale branky přišly, až po přestávce. Já osobně jsem byl před zápasem trochu nervózní, ale všechno klapalo jak má, až do konce."

„Doufám, že si zahraji i na Mallorce. Všichni tvrdě pracujeme na tom, aby jsme hráli co nejlépe. Udělám všechno proto, abych se dostal do základní sestavy. Mallorca je velmi silný soupeř na začátek sezony, ale my chceme úspěšně vstoupit do ligové sezony."

Marcelo
„Chtěli jsme úspěšně zakončit přípravu. Vylepšili jsme hodně věcí. Budeme hrát hodně proti soupeřům, jakým byl dnes
Peñarol. Doufáme, že na konci sezony oslavíme hodně trofejí. Snažím se pomáhat novým hráčům k adaptaci v novém týmu. Všichni to jsou dobří fotbalisté. Doufám že se nám s nimi bude dařit celou sezonu."

Juanfran
„Důležité je, aby tato série neporazitelnosti neskončila hned v prvním ligovém kole. Tento tým má velké cíle a Mourinho má k dispozici dostatek kvalitních hráčů."

Mateos
„Mourinho má víru ve mě a v akademii. Jsem vděčný za jeho podporu v každém zápase. Jsem pyšný na svůj debut na nejlepším stadionu na světě. Jsem rád za každou odehranou minutu na tomto hřišti. Dnes nás fanoušci podpořili a mi toto vítězství jim věnovali."
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!