Preview: Real Madrid - Peñarol

Čas 24. 08. 2010, 18:03 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, realmadrid.com
Ramos a Ronaldo se vrací do sestavy
Ramos a Ronaldo se vrací do sestavy

<+ Nominace> Real Madrid čeká poslední přípravný test. Jako každý rok se jím stane prestižní souboj o trofej legendy Realu, Santiaga Bernabéua. Tentokrát vyzve Bílý Balet uruguayského mistra, Peñarol.

Real Madrid měl nejdříve o svém soupěři jinou představu. Zlákat chtěl bývalé legendy Roberta Carlose a Ronalda a jejich tým Corinthians. To se ale nakonec nepodařilo a tak oslovil královský klub mistra ligy v Uruguay. Ten pozvání přijal a proto se můžeme těšit na zajímavý střet evropského a jihoamerického fotbalu.

Real Madrid má tak před sebou poslední test před prvním ligovým zápasem na půdě Mallorcy. Zatím se nedá mluvit ani o vydařené, ani o nevydařené přípravě. Výsledky měl Real sice dobré, ale hra zatím nebyla ideální. Právě v posledním přátelském zápase by měl Bílý Balet ukázat, že je připraven.

Zápas začíná ve 22:00 hodin našeho času a opět ho nebude vysílat žádná česká ani slovenská televize. Přenos však bude určitě k dosažení na internetu.

 

REAL MADRID

José Mourinho již nominoval i hráče, kteří v minulé nominaci scházeli kvůli nutnému odpočinku. Real by tak měl nastoupit v nejsilnější sestavě, jelikož je to zároveň generálka na ligové boje. Samozřejmě se dají čekat početná střídání, aby hráči nebyli zbytečně unaveni před ligovým zápasem. Velký problém ale nastal v obraně. Na postě stopera tak bude muset opět zaskakovat Sergio Ramos. Dále v nominační listině nalezneme dva mladíky z Castilly, Mateose a Juanfrana. Chybět nebudou ani všechny letní posily.

V brance by měl nastoupit Iker Casillas. Před ním pak ?lvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Ricardo Carvalho a Marcelo. Na dvou defenzivnějších záložnících by měli operovat Xabi Alonso a Sami Khedira. Před nimi pak ofenzivní trojice, Cristiano Ronaldo, Özil a Di María. Na hrotu by měl nastoupit kanonýr Higuaín. Samozřejmě se může něco změnit, největší přetlak je na krajích a ve středu zálohy.

 

Kompletní nominace Realu Madrid

Brankáři: Iker Casillas, Dudek, Adán

Obránci: Arbeloa, Carvalho, Sergio Ramos, Marcelo, Drenthe, Mateos

Záložníci: Khedira, Lass, Granero, Xabi Alonso, Canales, Gago, Özil, Pedro Leon, Di María, Van der Vaart, Juanfran

Útočníci: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema

 

 CA PEñAROL

 Peñarol je pro evropské fanoušky samozřejmě velká neznámá a zjistit o tomto klubu informace je také nadlidský úkol. Kvalitní tým to ale určitě bude, jelikož v jihoamerické lize jsou velmi talentovaní hráči a Peñarol je mistrem místní, tedy uruguayské, ligy. Proto to nebude určitě snadný soupěř. Stačí si vzpomenout na výkony a výsledky Uruguaye na Mistrovství Světa v JAR.

V brance by měl nastoupit Sebastián Sosa. Před ním obrana ve složení Aguierregaray, Rodríguez, Alcoba, Albín. Poté čtyřčlená záloha. Zprava Domingo, Pato Sosa, Ríos, Pacheco. Na hrotu by pak měli operovat hned dva útočníci, Martinuccio a Estoyanoff.


REAL MADRID CF


CU PEñAROL

Pravděpodobná sestava: Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Carvalho, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira - C. Ronaldo, Özil, Di María - Higuaín
Hráč ke sledování: Özil.
 Pravděpodobná sestava: Sebastián Sosa - Aguirregaray, Rodríguez, Alcoba, Albín - Domingo, Pato Sosa, Ríos, Pacheco - Martinuccio, Estoyanoff
Hráč ke sledování: Pato Sosa.
Poslední zápasy
Srpen 22 Hércules 1-3 Real Madrid (příprava)
Srpen 17 S. Lutych 1-1 Real Madrid (příprava)
Srpen 13 Bayern M. 0-1 po pen. Real Madrid (příprava)
Srpen 07 LA Galaxy 2-3 Real Madrid (příprava)
Srpen 05 Club América 2-3 Real Madrid (příprava)
 

Rozhodčí: Ramírez Domínguez ¦ Výkop: 24. ,08. 2010, 22:00¦ Stadion: Santiago Bernabéu, Madrid
Tip redaktora: 3-1

 

LIVEPŘENOS - zde, zde, zde; N?VOD!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (480 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!