Granero, Marcelo a Di María k utkání

Čas 23. 08. 2010, 10:35 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Ángel di María po první brance v Realu
Ángel di María po první brance v Realu

Hráči si po zápase pochvalovali, že se začínají velmi dobře poznávat a sehrávat a zároveň všichni doufají, že na první ligový zápas budou připraveni. Marcelo navíc pochválil Özila za předvedený výkon v prvním zápase za Real.

Real Madrid dokázal otočit nepříznivý výsledek po prvním poločase a zaslouženě se radoval z vítězství. Dvě branky vstřelil kanonýr Karim Benzema, jedním gólem se na vítězství podílel také Di María, pro kterého to byla první branka v bílém dresu.

Střelec byl také náležitě spokojený. „Myslím, že naše práce pod Mourinhem se vyplácí. Děláme správnou věc a jdeme dobrým směrem. Dnes jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili“ řekl Di María.

Argentinec se také vyjádřil ke své první brance v Realu Madrid. „Jsem šťastný, že se mi podařilo dát první branku v Realu, ale k vítězství jsme došli jako tým. Pracovali jsme velice dobře. Jsem spokojený a doufám, že budeme takto pokračovat“ zdůraznil střelec práci celého týmu.

Ke hře se vyjádřil také záložník Granero. „Mourinhův rukopis je jasně vidět. Zlepšujeme se každý další zápas. Musíme takto pokračovat a věřím, že budeme úspěšní.“

Spokojený byl po vítězství také Brazilec Marcelo, který mimo jiné pochválil první zápas Özila. „Ukázal, že je skvělý hráč. V prvním poločase předvedl opravdu skvělý výkon“ pochváli obránce novou posilu.

„Už se nemůžeme dočkat začátku ligy. Věříme, že jsme dobře připraveni. V každém zápase jsme vždy o něco lepší“ zakončil sebevědomě Marcelo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!