Trofej města Alicante: Hércules - Real Madrid

Čas 22. 08. 2010, 21:06 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Mesut Özil nastoupí do prvního zápasu
Mesut Özil nastoupí do prvního zápasu

Real Madrid se již za chvíli postaví v jednom z posledních přípravných zápasů nováčkovi španělské soutěže při příležitosti zápasu o trofej města Alicante 2010. I když nechal Mourinho odpočívat několik hráčů, měl by Bílý Balet jednoznačně zvítězit a ukázat, že je již v dobré formě.

Do konce přípravy zbývají pouze dvě utkání a proto by neměl královský klub ponechat nic náhodě. Na hřišti Hérculesu by měl podle papírových předpokladů jednoznačně vyhrát, zdání ovšem někdy klame.

Zatímco Real si dovolil nechat odpočívat hned několik hráčů a bude nejspíše zkoušet i jiné varianty, domácí půjdou do zápasu v plné sestavě a s velkou motivací porazit Real Madrid.

Na tento zápas nejeli kvůli zranění Kaká, Momo Diarra, Garay a Raúl Albiol. Dále nechal Mourinho odpočívat brankáře Casillase, obránce Ramose a záložníky Xabiho Alonsa s Cristianem Ronaldem.

Naopak už se do nominace vešla čerstvá posila v řadách Realu, Messut Özil. Dále v ní operují hned čtyři mladíci s Castilly. Mezi ně patří Mateos, Juanan, Josela a Juanfran.

Očekává se, že Mourinho zvolí opět rozestavení jen na jednoho útočníka, tudíž Benzema začne nejspíše opět na lavičce. Tomuto nahrává i fakt, že během týdne laboroval s menším zraněním. Naopak by měli nastoupit hned čtyři letní posily včele s Özilem, Canalesem, Khedirou a Carvalhem.

Zápas začíná ve 22 hodin našeho času a vysílat ho nebude žádná česká ani slovenská televize. Přenos bude ale určitě k nalezení na internetu.

 

Sestava Realu Madrid: Adán - Lass, Arbeloa, Juanan, Marcelo - Gago, Khedira - Özil, Canales, Di María - Higuaín.  

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (291 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!