Ohlasy hráčů Galaxy a střelce Higuaína

Čas 08. 08. 2010, 11:51 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Sergio Ramos v souboji
Sergio Ramos v souboji

Hráči amerického klubu byli uchváceni celým Realem Madrid a zároveň byli hrdí na to, že s ním dokázali držet krok. Kanonýr Higuaín naopak hodnotil velmi dobře LA.

Real Madrid vyhrál v dnešním zápase na půdě LA Galaxy 3:2 po dvou gólech Gonzála Higuaína a jednom premiérovém Pedra Leóna.  Přesto byli hráči amerického celku spokojeni se svým výkonem a hlavně s vedením 2:0, které svítilo na výsledkové tabuly v poločasové přestávce.

Spokojený byl i obránce Gregg Berhalter. „Byl to skvělý zápas a výborná zkušenost pro náš tým. Myslím, že i pro fanoušky to bylo velmi zajímavé. V tomto zápase se dá najít spusta pozitiv,“ věří obránce amerického celku.

Berhalter také pochválil návrat Realu do hry a hru Cristiana Ronalda. „Jeho přihrávka na první gól byla fantastická, naprosto přesně načasovaná. Celkově se druhý poločas Realu povedl. Mourinho je o poločase určitě povzbudil. Oni mají prostě kvalitní celý tým včetně náhradníků.“

V podobném duchu pokračoval i nováček v dresu amerického týmu, Michael Stephens. „Pro nás je to skvělá zkušenost. Real má skvělý tým a zápasy s těmi nejlepšími vám vždy nejlépe ukáží, jak na tom jste a kde se můžete zlepšit. Hráči Realu byly skvěle fyzicky připraveni a není pochyb, že jsou skvělými hráči.“

I další mladíček v dresu Galaxy si zápas pochvaloval. „Je vidět, že jsou na jiné úrovni, ale pro nás je to skvělá zkušenost. Trenér mi dal velkou důvěru, když mě poslal na hřiště“ řekl vysoký obránce Omar Gonzales.

Na závěr se vyjádřil také hráč Realu Madrid, kanonýr Gonzalo Higuaín, který vstřelil hned dvě branky v druhém poločase. Higuaín odpovídal na dotaz, zda by si někdy dokázal představit, že by hrál za Galaxy a žil v LA.

„LA je velkolepé město. Moc se mi tady líbilo. Galaxy mají skvělý tým, ale já jsem minimálně na dalších šest let hráčem Realu Madrid. Nyní na nic jiného nemyslím. Ale uvidíme, co přinese budoucnost“ zakončil spokojený střelec večera.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!