Real Madrid hrát s Corinthians nebude

Čas 11. 07. 2010, 19:22 | Autor podvinho | Zdrojreal.theoffside.com
Trénink Realu
Trénink Realu

Oficiálně není příprava Realu Madrid ještě známa, přesto již proniklo několik informací. Bohužel pro fanoušky se nemůžeme těšit na bývalé hráče Bílého Baletu, Roberta Carlose a Ronalda, jelikož brazilský celek odmítl pozvání na zápas o trofej Santiaga Bernabéa.

Zápas o trofej Santiaga Bernabéa se odehraje 24. srpna. Vedení Realu chtělo fanoušky nalákat na pikantní duel s Corinthians, ve kterém působí Roberto Carlos a Ronalde de Lima. Bohužel Brazilci nabídku odmítli.

Oficiální důvod sice znám není, ale některé hlasy hovoří o tom, že je to příliš brzy před začátkem brazilské soutěže a Corinthians se nevyplatí kvůli jednomu, i když prestižnímu, zápasu, jezdit takovou vzdálenost a unavovat hráče.

Již 29. července by měl ale Real odcestovat na turné do USA, kde odehraje také několik zápasů. Zatím však nejsou známy všechna utkání. Pusinky by v USA měli odehrát tři nebo čtyři zápasy s rize americkými týmy, což se samozřejmě Realu vyplatí jak z ekonomického hlediska, tak z hlediska prestiže klubu, který je v USA velice populární.

Dva soupeři jsou ale přece jen jistí. 4. srpna odehraje Real zápas v San Franciscu proti místnímu Clubu América. O tři dny později se poté Bílý Balet střetne s LA Galaxy. Celé americké turné by mělo skončit 8. srpna.

Jisté je také utkání s Bayernem Mnichov v Allianz Aréně, kam si již nyní mohou fanoušci zakoupit vstupenky. Tento jistě zajímavý duel se odehraje 13. srpna. 

Poté Real nastoupí proti svému partnerskému klubu, se kterým navázal spolupráci. Potěší tak belgické fanoušci, kteří se na zápas Pusinek a domácího Standardu Lutych určitě velice těší.

Zbytek přípravy zatím není znám, volnou ruku by měl mít trenér José Mourinho. Kromě poviného a pravidelného turné si mohl zvolit soupeře sám. Kompletní plán přípravy by mělo vedení Realu odhlásit ještě před prvním tréninkem všech hráčů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!