Návrat do práce

Čas 18. 08. 2009, 09:31 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink 17.8.09
Trénink 17.8.09

Real Madrid se po dni odpočinku po utkání se San Sebastian vrátil zpět do tréninku v tréninkovém centru Valdebebas.

Real Madrid se vrátil zpět do práce poté, co v přátelském utkání porazili svěřenci Manuela Pellegriniho Real Sociedad, který v tomto utkání slavil 100 let historie. Dalším soupeřem Merengues je Borussia Dortmund, která stejně jako minulý soupeř slaví 100 let historie. Včerejší trénink doprovázelo obrovské vedro a proto, byl trénink na programu, až v 19:00.

Hlavní novinkou včerejšího tréninku byl návrat Fernanda Gaga, který nemohl hrát v utkání s Reaľem Sociedad. Bez problému trénovali i Marcelo a Metzelder, které také doprovázeli zdravotní problémy. Naopak Guti, Miguel Torres a Sergio Ramos se zúčastnili pouze proslovu trenéra a následně odešli do tělocvičny.

Manuel Pellegrini opět nezapomněl ani na hráče Castilly a včerejšího tréninku se zúčastnili Marcos, Tébar a Javier Velayos. Po většinu tréninku velel hráčům kapitán Raúl. V dobré náladě byli po celou dobu tréninku kaká a Cristiano Ronaldo, kteří vyvracejí tvrzení soupeřů a rivalů, že takové dvě hvězdy se v jednom týmu nesnesou.

Real Madrid se do Německa vydá dnes v 16:00 a cesta bude trvat pár hodin. Očekává se, že další trénink bude v den utkání v ranních hodinách. Ve čtvrtek a pátek bude trénink ve Valdebebas, aby se tým připravil na utkání Santiago Bernabéu Trofeo. A následovat bude již start ligového ročníku s Deportivem la Curuna.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!