O trofej Santiaga Bernabeu se nebude hrát s AC Milán

Čas 10. 08. 2009, 15:59 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.com, rbk.no
Trofej Santiaga Bernabéu 2009
Trofej Santiaga Bernabéu 2009

Kvůli bezpečnostním opatřením souvisejícím s utkáním 4. předkola Ligy mistrů Atlético Madrid - Panathinaikos navrhla UEFA přesunout zápas o trofej Santiaga Bernabéu, které se mělo hrát rovněž 25. srpna v Madridu.

AC Milán nemohl akceptovat jiný termín kvůli rozpisu zápasů v Serii A. Utkání se proto ruší. Neuvidíme tedy zajímavé střetnutím s evropským velkoklubem, jehož největší hvězda Kaká k nám nedávno přišla. Přesně opačným směrem zamířil Klaas-Jan Huntelaar, jehož půlroční působení v klubu vyšlo Real Madrid na pět milionů eur plus plat a jiné výdaje.

Real Madrid musel narychlo hledat soupeře, kterého našel v nejúspěšnějším norském klubu BK Rosenborg, který přesunul své ligové utkání proti Fredrikstad z neděle 23. srpna napátek 21. srpna.

„Dostal jsem v sobotu výzvu od Realu Marid, kdybychom mohli mít vzájemný zápas. V neděli jsme měli hrát proti Fredrikstadu, ale soupeř byl ochoten boj přesunout a my jsme velmi spokojeni,“ řekl generální ředitel Rosenborgu Nils Skutle. 

V barvách Rosenborgu hraje také slovenský středopolař Marek Sapara. Norský mistr si letos evropské poháry nezahraje. Vypadl v druhém předkole Evropské ligy s ázerbájdžánským FK Qarabakh.

Termín utkání byl stanoven na pondělí 24. srpna ve 22:00.

Klub prohlásil na svých internetových stránkách, že vstupenky na AC Milán zůstávají v platnost na střetnutí s Rosenborgem. Fanoušci však chtějí část ceny vstupenky vrátit.

Naposledy se Real Madrid střetl s Rosenborgem v Lize mistrů 2005/2006. Doma vyhrál 4:1 a v Norsku slavil vítězství 0:2. V současném Bílého baletu najdeme dva střelce branek z těchto duelů - Gutiho a Raúla.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!