Americké turné startuje

Čas 06. 08. 2009, 12:04 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Odlet do Kanady
Odlet do Kanady

Real Madrid dnes odcestoval do Kanady, kde čeká hráče Merengues první zápas turné s týmem Toronta a následovat bude zápas s D.C. United.

Dnes v 10:15 se hráči Realu Madrid vypravili letem EC800 do Kanady, kde přistanou na mezinárodním letišti v Torontu Airway Britihs. Během celé historie klubu se jedná o první návštěvu Kanady. Plánovaný čas přistání v Torontu je v 19:15 SELČ. Po příletu do Kanady se tým ubytuje v hotelu a následně proběhne tisková konference na stadionu BMO Field v čele s Manuelem Pellegrinim po půl hodinovém tréninku na místním stadionu.

Je pravděpodobné, že v utkání si debut v bílém dresu odbudou Kaká, Albiol, Alonso a Arbeloa. Po dvou dnech strávených v Torontu se Merengues přestěhují do hlavního města USA Washingtonu, kde se poprvé objeví podle plánu v 13:15 místního času. Hráči se ubytují v hotelu Sofitel Whasington DC, kde bude v 16:30 probíhat oficiální tisková konference.

Následně se již svěřenci Manuela Pellegriniho odeberou na stadion Fedex Field, kde  je naplánován trénink. 9. srpna je na tomto stadionu naplánovaný zápas mezi D.C. United a Realem Madrid. Kteří se naposledy potkali v roce 2006, konkrétně 10. srpna.

Real Madrid se do hlavního města Španělska vrátí v pondělí v 9:00 SELČ. Kdy se objeví po čtyř denním turné v Kanadě a USA na letišti Barajas. Následovat bude příprava jen v Evropě.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!