Ohlasy po utkání s LDU Quito

Čas 29. 07. 2009, 10:15 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Granero
Granero

Real Madrid se úspěšně kvalifikoval do semifinále Peace Cupu, když vyhrál nad ekvádorským týmem LDU Quito.

Cristiano Ronaldo: "Jsem velmi šťastný z mého prvního gólu v dresu Realu Madrid. Ne vždy je možné vstřelit branku ze hry, obzvlášť když hrajete proti dobrému týmu. Jeden svůj cíl jsem splnil. nyní musíme pokračovat a dále se zlepšovat."

"trenér zkouší více variant a my musíme respektovat jeho práci. Sezona teprve začíná a musíme zůstat v klidu. Vítězství je důležité, ale mnohem důležitější je naše hra, která se stále zlepšuje."

"Zápas s Juventusem Turín je dobrá příprava na ligu. Musíme stále poznávat jeden druhého."


Esteban Granero: "Hrajeme ve velkém rytmu. Měl jsem možnost odehrát několik minut a jsem velmi rád, že jsem pomohl tým k vítězství. Nyní potřebuji nabrát co nejvíce fyzické síly, abych byl v srpnu připravený."

"Vstřelit branku na Bernabéu před domácíma fanoušky je vždy úžasné. Kouč mi řekl, ať si říkám víc o míč. Pomáhá mi budovat mojí důvěru a já dělám co mohu. Pellegrini byl rád, že jsme vyhráli."

"Zápas s Juventusem nám pomuže dále získávat důvěru a sehrávat se. Bude to pěkný zápas."


Alvaro Negredo: "Jsem hrdý na to, že jsem hrál a vstřelil branku na Bernabéu. Hrát v tomto dresu je něco neuvěřitelného. Neexistuje lepší věc, než vítězství na Bernabéu. Celí život jsem o tomto okamžiku sníval."

"Musím počkat a být klidný potom snad budu moci zůstat. Chci být jednou nejlepší na mém místě, ale vím že je to velmi těžké. Dnes jsem si vybral 17tku, protože jsem pověrčiví. Ptal jsem se na ní trenéra a ten mi jí svolil. Jsem rád, že jsem mohl mít toto číslo a ne 26tku."

"skórovat proti Juventusu by bylo úžasné, ale jsem rád za každý gol. Juve je jedním z největších týmů na světě. Bude to pěkný zápas a doufám, že se dostaneme až do finále."


Manuel Pellegrini
Co je s Benzemou?

"Utrpěl menší poranění jeho pravé holeně. Byl to tvrdý zákrok, který jsem bohužel dnes viděl vícekrát."

Chtěl jste původně dát Granera do středu hřiště, nebo za Robbena na křídlo?
"Robben se pokusil o něco podobného s Benzemou. Nebyl čas, a my jsme potřebovali vystřídat.  Změny v těchto zápasech nemusí být jen kvůli výkonu. Chceme, aby každý hráč hrál stejnou dobu."

Jaký je Váš názor na chyby v obraně?
"Myslím, že naše obrana byla jedním z nejlepších aspektů naší hry. Musíme stále pracovat na odstranění chyb, bohužel dnes jsme udělali dvě. Takové věci se musí řešit dlouhodobě. Měli jsme solidní první poločas a některé chvíle v druhém poločase. To je úplně normální na to v jaké fázi sezony jsme."

Jsou hráči, jako Metzelder postradatelní?
"Každý z hráčů ví jaká je jeho pozice v týmu, není čas toto nyní rozebírat. Každý ví, co chceme hrát."

Byl to dnes Real Madrid, který budeme vídat v sezoně?
"Opakuji, že máme ještě, měsíc na přípravu a nic není definitivní. Musíme vyzkoušet různé varianty. Bylo důležité kvalifikovat se do semifinále a přidat si tak další zápas na přípravu. Myslím, že se zlepšujeme."

Co můžete očekávat od dalšího soupeře?
"Juventus je kvalitní tým, podobný těm v lize. Doufám, že budeme pokračovat ve zlepšování. Všichni trenéři chtějí, aby se jejich mužstvo zlepšovalo, a nejde to najednou, musíme si počkat."

Jaká zlepšení jste viděl?
"Dominovali jsme v prvním poločase, ale měli problémy dohrát zápas. Skórovalo několik hráčů a chyb nebylo mnoho. V druhém poločase jsme zvíšili tlak a snažili o vstřelení branky. Snažíme se neustále zlepšovat."Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!