Kaká, Casillas, Ramos a Albiol se zapojili do přípravy

Čas 27. 07. 2009, 13:22 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com, marca.com, Karlos
Kaká se připojil k týmu
Kaká se připojil k týmu

Den po neúspěšném utkání v Peace Cupu se svěřenci Manuela Pellegriniho vrátili zpět do tréninku a pokračují v přípravě na sezonu 2009/2010. Hlavní novinkou v týmu je návrat čtyř hráčů z dovolené. Casillas, Ramos, Albiol a Kaká se dnes vrátili z dovolené a začali trénovat.

Hráči Realu Madrid se sotva vyspali po utkání s Al-Ittihad a hned ráno na ně čekal trénink v tréninkovém centru Valdebebas. Po zahájení sezony na Bernabéu si všichni hráči oblékli pracovní oděv a začali se připravovat na druhé utkání Peace Cupu s ekvádorským týmem Liga de Quito.

Před zahájením oficiálních soutěží čeká na Real Madrid ještě několik přípravných zápasů. Pokud postoupí do semifinále Peace Cupu, čeká Merengues přesun do Sevilly, kde turnaj pokračuje vyřazovací částí. V semifinále čeká na vítěze skupiny B, nejlepší tým ze skupiny A (FC Sevilla, Juventus Turín a Seongnam.) Ovšem jediný výsledek, který posune Real Madrid do semifinále je vítězství nad Quitem v úterý večer.

S tímto cílem se také hráči vrátili do tréninkového centra Valdebebas. Manuel Pellegrini sice po neúspěšném utkání s Al-Ittihad zdůraznil, že v této fázi sezony je důležitější nabrání fyzické kondice, než výsledky, ale výsledky jsou jediným co se počítá.

Největší novinkou v týmu Realu Madrid je návrat hráčů, kteří se zúčastnili Konfederačního poháru v JAR. Casillas, Sergio Ramos, Albiol a Kaká dnes poprvé trénovali v tréninkovém centru Valdebebas. Ještě než tito hráči vběhli na trávník prošli malou lékařskou prohlídkou, aby se zjistil jejich fyzický stav. Kaká, Albiol, Casillas a Sergio Ramos do Madridu přicestovali již včera a byli svědky zápasu s Al-Ittihad. Největší radost z této návštěvy zápasu měl Albiol, který řekl, že je něco úžasné sledovat zápas na Bernabéu jako hráč Realu Madrid. Žádný s těchto hráčů do Peace Cupu ještě nezasáhne a jejich premiéra v nové sezoně přijde, až 7. srpna v utkání s Torontem.

Trénink začal tradičně. Hráči se shromáždili kolem Manuela Pellegriniho, který jim řekl pár slov a znovu tak dokázal, že s hráči má vynikající vztah. Společně s hráči probral některé věci z utkání s Al-Ittihad a mohlo se jít trénovat. Jedinými kteří chyběli na tomto tréninku byli Garay, Heinze, van Nistelrooy, Diarra a Sergio Ramos.

Ezequel Garay se zranil během včerejšího utkání, kde ho v poločase střídal Agus. Garay si natáhl sval v pravé noze a dnešní trénink strávil v tělocvičně společně s ostatními absentujícím hráči. Trénink byl pro veřejnost uzavřený, jelikož Manuel Pellegrini s hráči probíral taktiku na důležité utkání s týmem Liga de Quito, které se odehraje v úterý večer.


Související fotogalerie


Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!