Podvečerní trénink zaměřený na taktiku

Čas 24. 07. 2009, 23:07 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink
Trénink

Real Madrid dnes pokračoval v přípravě v tréninkovém centru Valdebebas. Tým Manuela Pellegriniho v dnešním druhém tréninku probírali taktiku na utkání Peace Cupu s Al-Ittihad.

Real Madrid se ve středu vrátil do Madridu z přípravy v Irsku, ale tím zdaleka příprava na novou sezonu nekončí. Poté co první dnešní trénink začal v 9:30 a byl zaměřený na fyzickou práci, tak druhý dnešní trénink začal v 19:00 a Manuel Pellegrini se s hráči vrhl do zlepšení taktiky, aby tým byl připraven na novou sezonu po všech stránkách.

Druhého tréninku se zúčastnilo 31 hráčů stejně jako prvního dnešního tréninku. Ale zatímco ranní trénink byl zaměřený především na fyzickou práci, tak v druhém tréninku hráči probírali taktiku na utkání Peace Cupu s Al-Ittihad. Hráči se začali scházet na hřišti v 19:00 a začali se zahřívat, aby nedošlo ke zbytečným zraněním. Po krátkém rozcvičení a krátkých sprintech si hráči vzali míče a začali s přípravou na první utkání nové sezony na Santiago Bernabéu.

Jednou ze změn v trénincích je vždy před zahájení tréninku dialog Manuela Pellegriniho. Nejprve Pellegrini podiskutoval několik minut s Gutim a následně mluvil k programu tréninku, aby hráči věděli jak bude trénink probíhat.

Druhého dnešního tréninku se stejně jako ráno zúčastnilo 31 hráčů, ale po několika minutách pokračovalo v tréninku jen 27 hráčů. Jelikož někteří se odpojili, aby pokračovali ve svém tréninkovém plánu. Jako první opustili své spoluhráče van Nistelrooy a Diarra, kteří již dokončují svůj tréninkový program. Oba hráči nehráli několik měsíců a tak nechtějí nic zanedbat.

O několik minut později opustili trénink Pepe a Palanca, kteří se odebrali do tělocvičny, aby nezatěžovali svá zranění a stále si udržovali fyzičku.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!