Připrava pokračuje ve Valdebebas

Čas 24. 07. 2009, 15:30 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Granero na tréninku
Granero na tréninku

Real Madrid po návratu ze soustředění v Irsku a po dni volna dnes pokračuje v přípravě na novou sezonu ve svém tréninkovém centru Valdebebas.

Real Madrid se po dni volna vrátil zpět do práce. Tréninku se zúčastnil i Esteban Granero, který se vrátil do Realu Madrid z Getafe. Trénink byl zaměřený fyzickou práci, zatímco v druhém dnešním utkání se budou hráči věnovat taktice na utkání s Al-Ittihad. V tomto utkání se Real Madrid poprvé představí v nové sezoně na domácím stadionu Sangiago Bernabéu.

Dnešního prvního tréninku se zúčastnilo celkem 31 hráčů v tréninkovém centru Valdebebas. Stejně jako v prvních dnech soustředění v Irsku se tým věnoval fyzické práci. Všichni hráči tento trénink zvládli bez problémů a již všichni se těší na večerní trénink, kde se bude probírat taktika.

Robben a Sneijder se již bez problémů zúčastnili tréninku a bez problému ho dokončili. Van Nistelrooy a Diarra pokračovali ve svém tréninkovém plánu. Palanca a Pepe strávili dopolední trénink v tělocvičně.

Dnes má Real Madrid před sebou ještě jeden trénink v tréninkovém centru Valdebebas, který je na programu v podvečerních hodinách. Na tomto tréninku se budou svěřenci Manuela Pellegriniho věnovat především taktice na první utkání Peace Cupu s týmem Al-Ittihad.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!