Trénink: Rozlučka s Maynooth

Čas 22. 07. 2009, 15:48 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Poslední trénink v Irsku
Poslední trénink v Irsku

Real Madrid dnes naposledy trénoval v Irsku. Následně se již svěřenci Manuela Pellegriniho přesunou do Madridu, kde budou pokračovat v přípravě v tréninkém centru Valdebebas.

Real Madrid má za sebou poslední trénink na soustředění v Irském městěčku Maynooth. Hráči začali poslední trénink lehkou rozcvičkou a následně se trochu rozběhali. Poté se tým zaměřil na útočnou fázi hry. Konkrétněji na podporu útoku záložníky. Někteří hráči hráli nohejbal.

Pellegrini měl k dispozici 25 hráčů z celkových 29. Ruuud van Nistelrooy a Mahamadou Diarra měli dnes na programu opět samostatný trénink. Palanca zůstal v tělocvičně, kde pokračoval v práci na svém tréninkovém plánu. Připomínám, že ho stále trápí sval v levé noze.

Pepe si z pondělního tréninku odnesl lehké zranění a tak nemohl naplno trénovat. Dobrou správou je ovšem návrat Robbena a Sneijdera, kteří celý týden pracovali na svém tréninkovém plánu a nemohli trénovat se svými spoluhráči. Dnes po týdnu poprvé trénovali se zbytkem týmu.

Tímto tréninkem byla uzavřena příprava v Irsku a nyní budou Merengues pokračovat v tréninku v Madridu, kde by se měli objevit v 16:00 SELČ.Karim Benzema v pondělí poprvé nastoupil v bílém dresu Realu Madrid a hned zaznamenal svůj premiérový gól v dresu Merengues. A za sebou zanechal velmi dobrý dojem. Pojďme si připomenout co o debutu Benzemy říkají jeho spoluhráči a co o něm píší španělská média.

Marcelo
"Je schopen vstřelit branku v každém okamžiku. Jeho přínos pro tým je velmi důležitý. Může se stát francouzským Ronaldem, jelikož je velmi talentovaný."

Metzelder
"Je určen pro to, aby se stal super-hvězdou."

Miguel Torres
"Jeho noha je dělo. Ukázal to v pondělí."

Negredo
"Jsem nesmírně rád, že jsem hrál s budoucí super-hvězdou."

Higuaín
"Benzema je neuvěřitelný. V letošní sezoně nám pomůže. S ním v sestavě budeme mít mnohem navíc."

Manuel Pellegrini
"Jeho výkon nikoho nepřekvapil."

Le Figaro
"Podle fanoušků jednoznačně můž zápasu se Shamrockem."

France-Soir
"Je můžem Madridu."

BBC
"Benzema zlomil Irské srdce."

Mondo
"Francouzská přehlídka Benzemovy levé nohy."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!