Tvrdá práce pokračuje

Čas 17. 07. 2009, 15:42 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink
Trénink

<Aktualizováno o fotografie> Real Madrid má dnes za sebou druhý trénink, který byl zaměřený na fyzickou práci.

Hráči Realu Madrid mají dnes za sebou již dva tréninky a ještě jeden na ně čeká. V 8:00 začal první, který byl zaměřený na rozcvičení před druhým tréninkem, který byl namáhavější a tudíš aby se předešlo případným zdravotním problémům. Trénink skončil několik minut před 10. hodinou a hráči měli hodinu na odpočinek.

Druhý trénink byl naplánován na 11:00 a tak se i stalo. Tento trénink byl otevřený pro veřejnost a fanoušci se mohli přijít podívat na svoje miláčky. Trénink byl především zaměřený na fyzickou kondici a posilování. Hráči také podstoupili cviky, aby si snadněji zvykli na změnu tempa hry. Na konec tréninku se mohli pomazlit i s míčem.

Včera na tréninku chyběl Wesley Sneijder, ale dnes se již zapojil do plného tréninku se zbytkem týmu. Sneijder již minulou přípravu měl problémy se zraněním a zmeškal start sezony. Včera tak podstoupil několik vyšetření, aby se zabránilo podobnému scénáři z minulého roku

Diarra a van Nistelrooy opět pracovali na svém tréninkovém plánu, zatímco Miguel Palanca zůstal v tělocvičně, kde šetřil svůj sval v lévé noze.

Santiago Bernabéu má nový trávník!
Jak mnozí víte, tak stadion Realu Madrid Santiago Bernabéu prošel výměnou trávníku. Podle všeho jsou na Bernabéu dodělávány závěrečné práce a stadion bude připraven pro Peace Cup. Datum prvního zápasu Realu Madrid na domácím stadionu je 26. července, kdy zde přivítá tým Al-Ittihad.

Trávník na Santiago Bernabéu pochází ze Slovenska a měl by být mnohem měkčí a hráči by se měli na něm cítit pohodlněji. Nyní se bude jen čekat, až se uchytí kořeny, aby se mohlo začít hrát.


Související fotogalerie


Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!