První trénink v Irsku + večerní trénink

Čas 14. 07. 2009, 16:29 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo a Drenthe v Irsku
Ronaldo a Drenthe v Irsku

<Aktualizováno> Real Madrid má za sebou svůj první trénink na soustředění v Irsku.

Hráči Realu Madrid dnes ráno poprvé trénovali na soustředění v Irsku. Trénink proběhl v areálu hotelu, kde jsou Merengues ubytovaní. Na začátek tréninku se hráči proběhli pod vedením Raúla a nasledovali další různá cvičení na zlepšení kondice.

Trénink proběhl i přesto, že pršelo a zúčastnil se ho i Miguel Palanca, který měl ovšem menší tréninkovou zátěž. Nikdo ostatní nechyběl. Na náročném tréninku venku se hráči odebrali do tělocvičny, kde pokračovali v tréninku na posilovacích strojích.

Ruud van Nistelrooy a Mahamadou Diarra také nechyběli a vše nasvědčuje, že jsou v naprostém pořádku. Nejprve měli samostatný program a následně se připojili ke zbytku týmu. Další trénink naplánoval Manuel Pellegrini na dnešní den a začne v 18:30 SELČ a i z tohoto tréninku pro Vás připravíme report.

Večerní trénink
Druhého tréninku se zúčastnili všichni kromě Miguela Palanci, van Nistelrooye a Mahamady Diarri. Zbytek se pomalu začal vynořovat z útrob hotelu a trénink mohl začít. Na začátek tréninku se všichni hráči proběhli okolo hřišti pod vedením Raúla a následně si již mohl vzít slovo Manuel Pellegrini.

Největší rozdíl mezi raním a večerním tréninkem byl jednoznačný. Večerní trénink byl zaměřený na práci s míčem. Všichni hráči vyjádřili spokojenost s jakou náladou probíhají tréninky pod vedením Pellegriniho.

Po velkém fyzickém zatížení v raním tréninku se čekalo, že večerní se ponese v klidnějším duchu, aby se zabránilo zraněním a případně dalším nepříjemným věcím. Hráči si tak mohli zahrát různé hry s míčem ale nechyběli ani centry a střeli.

První pracovní den v Irsku je tedy minulostí a hráči se již mohou těšit na další den, kdy hráče čekají stejně jako první den dva tréninky.


Související fotogalerie


Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!