Real Madrid začíná přípravu v Irsku

Čas 14. 07. 2009, 11:28 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Merengues v Irsku
Merengues v Irsku

Real Madrid včera úspěšně dorazil do Irska, kde bude probíhat příprava na novou sezonu.

Real Madrid dorazil do města Maynooth nedaleko Dublinu, kde zůstane až do 22. července 2009. Po poledním tréninku v tréninkovém centru Valdebebas odcestovali včera Merengues na letiště Barajas odkud se vydali směr Irsko. Po příletu do Irska čekalo Los Blancos vřelé přivítání a znovu se ukázalo, že Real Madrid má fanoušky po celém světě.

Třicet hráčů a další doprovodný personál dorazil na letiště Barajas krátce popáté hodině odpolední, zatímco Klaas-Jan Huntelaar zůstal v Madridu. V 18:00 již Merengues byli připraveni k odletu do Dublinu.

Let trval hodinu a půl a v 19:30 Merengues přistáli na letišti v Dublinu, kde již na ně čekali zástupy fanoušků. Z letiště se následně odebrali do hotelu House Hotel, který je vzdálený 22 kilometrů od Dublinu. Zde se bude odehrávat příprava na první přátelský zápas, který Real Madrid odehraje ještě v Irsku s týmem Shamrock Rovers.

Následovat bude přesun do Madridu, kde bude pokračovat příprava na Peace Cup, který se odehraje na přelomu července a srpna. Následují zápasy v USA a Kanadě. Poté nově vložený zápas se San Sebastian k 100. výročí tohoto klubu a poté již zápas v Německu a doma s AC Milán.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!