Příprava Merengues začne 10. července!

Čas 07. 07. 2009, 20:31 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink
Trénink

Realu Madrid brzy skončí dovolená a začne se připravovat na začátek ligového ročníku, který začne poslední víkend v srpnu.

Konec dovolené se nesmírně rychle blíží. Po měsíci odpočinku jsou již někteří zaměstnanci v Madridu a chystají vše na začátek přípravy, která začne 10. července v tréninkovém centru Valdebebas. Na začátek přípravy každý hráč projde lékařskými testy, aby se zjistil zdravotní a fyzický stav všech hráčů.

Manuel Pellegrini bude řídit první dva tréninky ve Valdebebas. Do přípravy se hned od začátku zapojí i Benzema a Ronaldo, kteří se na rozdíl od Kakáho a Albiola nezúčastnili Konfederačního poháru v JAR. na přípravu v Madridu však nebude příliš času, jelikož již 13. července se tým přestěhuje do Dublinu.

Poté co se tým přesune do Dublinu, tak zde stráví devět dní od 14-22. července. Během přípravy v Dublinu odehraje Real Madrid i první utkání v rámci přípravy na stadionu Tallaght stadium, proti Shamrock Rovers FC. Jedná se o vůbec nejúspěšnější irský tým v historii fotbalu a aktuálního mistra tamní ligy.

Po soustředění v Dublinu se tým vrací zpět do Madridu, kde se zůčastní Peace Cupu, jehož vyřazovací část se odehraje v Seville. 7-9. srpna odehrají Merengues dva přátelské zápasy v USA a Kanadě s týmy Toronto FC a D.C. United. Poslední přátelský zápas v rámci přípravy odehrají svěřenci Manuela Pellegriniho v Německu s Borussií Dortmund (19. srpna). Poté se již tým bude soustředit na první soutěžní zápas, kterým bude Santiago Bernabéu Trofeo s týmem AC Milán (25. srpna). Následuje start ligového ročníku.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!