Borussia Dortmund změří síly s Merengues

Čas 17. 06. 2009, 12:51 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Tréninik v Irdningu
Tréninik v Irdningu

Real Madrid dnes oficiálně oznámil jméno dalšího soupeře v přípravě na sezonu 2009/2010.

Po potvrzení dvou přátelských utkání v Kanadě a USA, oznámil Real Madrid dalšího soupeře v letní předsezónní přípravě. 19. srpna 2009 zavítají svěřenci Manuela Pellegriniho do Německa, kde změří síly s Borussii Dortmund.

Real Madrid si tak zpestřil přípravu a stejně jako minulý rok zavítá do Německa. Stadion Signal Iduna Park bude hostit reprízu semifinále Ligy mistrů z roku 1998. Tehdy první zápas hostilo Santiago Bernabéu a Merengues vyhráli 2:0. A za 14 dní později v Německu jim stačila remíza 0:0 k postupu do finále.

Finále se následně odehrálo v Amsterdam Areně a Real Madrid vyhrál v památném finále nad Juventusem Turín 1:0 brankou Pedraga Mijatoviče ze 66. minuty.

"Jsme rádi, že nejlepší klub historie fotbalu bude hrát v Dortmundu. Je skvělé organizovat takový zápas, kde budou hrát nejlepší hráči na světě" uvedl Philipp Hasenbein, generální ředitel Sportfive.

"Zápas s Realem Madrid je vždy skvělá podívaná. Jsme rádi, že fanoušci uvidí na vlastní oči Real Madrid. Jedná se o speciální příležitost a hráči ze sebe vydají všechny síly, aby uspěli"
řekl Hans-Joachim Watzke, výkonný ředitel Borussie Dortmund.

"Naši fanoušci se určitě dostaví na tento zápas, protože Dortmund je velký klub a zápas bude mít skvělou atmosféru. Máme dobrou zkušenost s přátelskými zápasy v Německu. Věřím, že to bude vzrušující a prestižní zápas" řekl generální ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!