Plán přípravy na sezonu 09/10

Čas 11. 06. 2009, 08:13 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Příprava v Irdingu
Příprava v Irdingu

Je to tady. Na to, na co jsme tak dlouho čekali je odtajněno. Real Madrid odtajnil program letní přípravy na novou sezonu 2009/2010.

Všichni hráči, kromě těch co se účastní Konfederačního poháru mají naplánovaný sraz v Madridu 10. července. Následující dny budou podrobeny lékařským prohlídkám, které se provádějí před zahájením každé sezony. 13. července nabere letadlo s hráči na palubě směr Dublin, kde Merengues budou pokračovat v předsezónní přípravě, až do 22. července.

V Irsku sehrají svěřenci Manuela Pellegriniho jedno přátelské utkání, ovšem soupeř není ještě známí. Čtyři dny po návratu z Dublinu začne pro Real Madrid, Peace Cup. 26. července 2009 hostí Real Madrid na domácím stadionu tým z Ekvádoru, Liga de Quito. O dva dny později na tom samém stadionu sehrají Los Blancos zápas s Al-Ittihad (Saudská Arábie).

Semifinále tohoto turnaje se již odehraje v Seville, stejně jako finále, které je naplánováno na 2. srpen. Po Peace Cupu nabere Real Madrid směr Severní Amerika. První zápas se odehraje v Kanadě s místním týmem Toronta FC. O dva dny později změří Merengues síly s týme D.C. United.

Po těchto zápasech v Severní Americe se Los Blancos vrátí do Madridu, aby v tréninkovém centru Valdebebas vypilovali svojí taktiku a nabrali poslední síly na začátek nové sezony.

Program je to určitě náročný a proto je potřeba dobře si odpočinout a nabrat síly na novou práci. Bude to určitě něco jiného něž před rokem s Berndem Schusterem. Nynější trenér bude chtít od hráčů maximum a hlavním cílem přípravy je samozřejmě Peace Cup.

Jedná se o předběžný program a termíny jednotlivých zápasů se mohou ještě měnit. S největší pravděpodobností ještě přibude nějaký ten zápas. Ovšem zápas v Dublinu, Peace Cup a dvě utkání v Severní Americe jsou již potvrzený ze všech stran a můžeme se na ně těšit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!