V přípravě do Kanady a USA

Čas 02. 06. 2009, 21:36 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Tréninik v Irdningu
Tréninik v Irdningu

Real Madrid v neděli skončila sezona a již se objevili i někteří soupeři pro přípravu na novou sezonu. Vzhledem, že Real Madrid má hodně fanoušků i z mořem, tak se vedení domluvilo na přátelských zápasech v Kanadě a USA.

Příprava na sezonu 2009/2010 pomalu dostává konkrétní plán. Real Madrid odehraje dvě přípravná utkání ve Spojených státech. První z nich se bude konat 7. srpna 2009 na stadionu BMO Field s Torontem FC. Druhý z dvou plánovaných zápasů se odehraje o dva dny později na stadionu Fedex Field, kde Merengues prověří tým z hlavního města USA.

Real Madrid tímto reagoval na propagaci svého týmu za mořem, kde má klub z hlavního města Španělská hodně fanoušků. Real Madrid tímto chce zároveň propagovat Evropský fotbal v USA a Kanadě, kde je populárnější především hokej a Baseball.

Touto dohodou Real Madrid docílil propagace své značky na trhu v USA, což umožní dostat znovu klub na nejzářivější místa a získání nových fanoušků.

Mnoho z Vás dobře ví, že Real Madrid čeká ještě, před tímto výjezdem Paece Cup, který se odehraje v Madridu a Seville a zůčastní se ho týmy, jako jsou Juventus, FC Porto a FC Sevilla.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!