Ferland Mendy nežádal o zvýšení platu! Hráč je v Realu spokojený a chce zůstat

Čas 22. 07. 2021, 08:17 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Ferland Mendy
Ferland Mendy

Před nějakou dobou se objevily spekulace, že obránce Ferland Mendy požádal vedení Realu Madrid o zvýšení platu. Poté, co nebyl vyslyšen, měl zvažovat přestup. Tyto informace se ale podle všeho vůbec nezakládají na pravdě.

Ferland Mendy byl vtažen do situace kolem Raphaëla Varana. Údajně rovněž levý francouzský obránce měl požadovat zvýšení platu. Jenže dle dostupných informací z dobrých zdrojů se jedná o lež.

Například pařížský novinář Saber Desfarges má zcela jasno v tom, že Mendy o svém platu s Realem vůbec nerokoval. Hráč je v Realu Madrid maximálně spokojený a svou budoucnost vidí jednoznačně v bílém dresu.

Prioritou Ferlanda Mendyho je v tuto chvíli návrat do plného tréninku a zápasového rytmu po svém zranění, ze kterého se teprve dostává. Věřme, že ho brzy uvidíme na trávníku a že dokáže navázat na skvělé výkony z minulého ročníku.

Newsletter BilyBalet.cz

Přidej se k dalším fanouškům, kteří již odebírají náš nový newsletter. Neuniknou ti tak skvělé texty a zajímavé novinky. Navíc hned na uvítanou dostaneš malý dárek.

Odebírat Newsletter »

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!