Real bez Varana? Náhrada se kupovat nebude, šanci dostane hráč z Castilly

Čas 18. 07. 2021, 15:06 | Autor podvinho | ZdrojEl Transistor
Víctor Chust v akci
Víctor Chust v akci

Letní odchod obránce Raphaëla Varana do Manchesteru United se zdá být stále pravděpodobnější. Jak na něj zareaguje Real Madrid? Podle všeho se situaci pokusí vyřešit z vlastních zdrojů bez utrácení.

Raphaël Varane je již podle několika zdrojů domluvený s Manchesterem United na podmínkách smlouvy, která by měla trvat až do roku 2026. Real Madrid požaduje za svou oporu 60 milionů eur a vedení anglického klubu je údajně ochotné podobně vysokou částku zaplatit. Dohoda je pravděpodobná.

Každého fanouška Bílého baletu tak logicky napadne, jak se po odchodu svého hráče Real zachová. Již několik zdrojů ze Španělska se shoduje na tom, že utrácet se určitě nebude. Madridský klub si bude chtít poradit z vlastních zdrojů.

Tři jména jsou jasná - Éder Militao, David Alaba a Nacho. Čtvrtým stoperem by pak měl být jeden z dvojice borců z Castilly. Prvním adeptem je Víctor Chust, jenž si už premiéru v prvním týmu Realu odbyl v minulém ročníku. Tím druhým je Mario Gila.

Navíc se v týdnu objevily informace, že trenér Carlo Ancelotti zvažuje rovněž variantu s Ferlandem Mendym, jenž má na stopera také dobré předpoklady. Naopak se nejspíš příliš nepočítá s Jesúsem Vallejem, kterého by klub raději prodal. Ač on sám vyjádřil touhu prosadit se v bílém dresu.

Newsletter BilyBalet.cz

Přidej se k dalším fanouškům, kteří již odebírají náš nový newsletter. Neuniknou ti tak skvělé texty a zajímavé novinky. Navíc hned na uvítanou dostaneš malý dárek.

Odebírat Newsletter »

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!