PSG nabídne Mbappému exkluzivní smlouvu. Šance Realu jsou na 50 %, tvrdí novinář

Čas 16. 07. 2021, 09:05 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

PSG se nevzdává. Svůj klenot jménem Kylian Mbappé chce udržet za každou cenu. Jenže ani pořádný balík peněz nemusí stačit. Real Madrid pořád není ze hry.

Kylian Mbappé je hlavním (a možná jediným) přestupovým cílem Realu Madrid. Není divu, že novináři ze Španělska, Francie i dalších zemí neustále hráčovu situaci monitorují a přináší nové informace.

Více zdrojů se shoduje na tom, že Mbappé již v PSG oznámil svou neochotu prodloužit smlouvu, která mu končí po této sezoně. V tom případě by následoval prodej, jelikož francouzský klub bude jen těžko riskovat odchod hvězdy světového fotbalu bez kompenzace.

Jenže PSG se odmítá vzdát. Dle deníku Marca připravilo pro hráče exkluzivní smlouvu s platem, s nímž by se Mbappé zařadil po bok nejlépe placeného hráče klubu - Neymara. Novinář ale tvrdí, že Francouzi nejde zdaleka jen o peníze. Chce být vůdčím mužem i na hřišti. A to vedle Neymara nepůjde.

To potvrzuje i důvěryhodný expert José Luis Sánchez. Španělský žurnalista odhaduje aktuální šance Realu Madrid na získání Kyliana Mbappého na 50 %.

To extravagantní Josep Pedrerol z El Chiringuito má jasno. Podle muže, který má blízko k Florentinu Pérezovi, Mbappé toto léto přijde. Dokonce kvůli tomu odmítl pravidelnou letní dovolenou. Nechce prý přijít o moment, kdy Real Madrid hvězdnou posilu oznámí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!