ONLINE PŘESTUPY: Začíná druhá polovina přestupového období. Odejde Ødegaard? Přijde Mbappé?

Čas včera, 22:14 | Autor Hawk
Přestupový speciál online
Přestupový speciál online

Přestože se celý fotbalový svět a hlavně všechny kluby potýkají s celosvětovou pandemií, hráči i tak mění své zaměstnavatele. Některým smlouva končí a podepisují zadarmo, o jiné se přetahují luby mezi sebou. V tomto článku shrneme ty nejdůležitější z nich.

31.07 AKTUALIZACE spekulací kolem Realu Madrid najdete od top tier zdroje Josého Felixe ZDE >>>

31.07 SPEKULACE Tottenham se podle posledních informací konečně dohodl s Atalantou na přestupu Cristiana Romera. Přestupová částka by měla činit 50 milionů eur + 5 milionu eur v případných bonusech. (César Luis Merlo - spolehlivý zdroj) 

31.07 OFICIÁLNĚ Aston Villa a Bayer Leverkusen se dohodli na přestupu Leona Baileyho. Leonovi už zbývá jen projít zdravotní prohlídkou a podepsat smlouvu s novým zaměstnavatelem.

31.07 Mauro Icardi potvrdil, že se v budoucích dvou sezonách nikam nechystá: Tuto sezonu a i tu další zůstávám hráčem PSG. Není žádná šance, že bych odešel." 

31.07 SPEKULACE Aston Villa už podle posledních informací přijala nabídku za Jacka Grealishe. Ten by se tak měl stěhovat do Manchesteru City za 100 milionů eur. Vítězové Premier League budou chtít získat také Harryho Kanea z Tottenhamu. (Sky Sport - důvěryhodný zdroj) 

31.07 SPEKULACE Chelsea stále pracuje na příchodu Julese Koundého. Londýňané stále chtějí zakomponovat Kurta Zouma do dohody. Pokud by jim to ovšem nevyšlo, tak by přidali více peněz. Koundé je pro Blues prioritou. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj )

31.07 SPEKULACE Everton řekl Jamesovi, Delphovi a Kennymu, že jestli příjde správná nabídka, mohou odejít. (Liverpool Echo - velmi důvěryhodný zdroj)

31.07. OFICIÁLNĚ Marc Albringhton podepsal novou smlouvu v Leicesteru City do roku 2024.  

31.07 SPEKULACE Galatasaray by rád přivedl na roční hostování Japheta Tangangu z Tottenhamu Hotspurs. V hostování by neměla být žádná opce na případný odkup. (The Athletic - Top tier zdroj) 

31.07 SPEKULACE Francouzský Lyon nabízí Ajaxu 4,5 milionu eur + 1 milion v bonusech za Andrého Onanu. Kamerunskému brankáři byla od Lyonu nabídnuta smlouva do roku 2025. (Nicolo Schira - spolehlivý zdroj) 

31.07 SPEKULACE Lautaro Martinéz by nakonec mohl toto léto opustit Inter Milán, i díky problémům s novou smlouvou. Největší zájem o jeho služby má londýnský Arsenal. O Lautarové budoucnosti se rozhodne během několika dalších dnů/týdnů. Pokud by od Arsenalu došla správná nabídka, mohl by argentinský útočník měnit svého zaměstnavatele. (Di Marzio - Top Tier zdroj) 

31.07. SPEKULACE Získat v tomto přestupovém období Erlinga Haalanda bude v podstatě nemožné. (@RMadridistaReal - Velmi důvěryhodný zdroj) 

31.07. DEAL DONE Brankářská dvojka Realu Madrid, Andrey Lunin zůstává v Realu Madrid a doufá, že v nové sezóně dostane více příležitostí. (@RMadridistaReal - Velmi důvěryhodný zdroj) 

31.07 SPEKULACE Martin Ødegaard má v úmyslu zůstat v Realu Madrid a bojovat o své místo. (Sergio Quirante - důvěryhodný zdroj) 

31.07 SPEKULACE Manchester City tlačí na dokončení dohody s Jackem Grealishem. Lékařská prohlídka je nachystaná. V dalších týdnech se buď uděje přestup, nebo Jack podepíše novou smlouvu v Aston Ville, která mu byla nedávno nabídnuta. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj) 

30.07 SPEKULACE Christian Romero je stále blízko přestupu do Tottenhamu. Představitelé obou klubů se dnes znovu setkali, aby vyřešili přestupovou částku. Zatím není nic dohodnuto. Romero ovšem velmi chce přestoupit ke Spurs. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)  

30.07. Prezident Atletika Madrid se vyjádřil k případnému podepsání Antoina Griezmanna: "Nic nevylučujeme, ale můžeme říct, že podepsat Griezmanna není nic jednoduchého. Je to velmi obtižná operace." 

30.07. OFICIÁLNĚ Trent Alexander-Arnold podepsal nový kontrakt s Liverpoolem do roku 2025. Kromě něj by měl prodlouží svůj kontrakt také brankář Alisson. 

30.07. SPEKULACE Barcelona doposud nedostala žádnou nabídku za Braithwaita. Sergiňo Dest zůstane hráčem Barcelony i v další sezoně. U Miralema Pjanice se předpokládá, že odejde. Juventus se ovšem nyní fokusuje pouze na Manuela Locatelliho.(Fabrizio Romano - Top tier zdroj)   

30.07. SPEKULACE Willian stále přemýšlí o svém odchodu z Arsenalu. Mezi ním a Al-Ahli ale doteď nic není. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)   

30.07. JEDNÁNÍ Arsenal začal vyjednávat s Granitem Xhakou o nové smlouvě. Švýcarský reprezentant už měl dohodnuté osobní podmínky s AS Řím. Kluby se ale doposud nedohodli na přestupové částce. Římané nabízejí za Granita něco kolem 13 milionů eur, což je pro zástupce Arsenalu málo. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj) 

30.07. OFICIÁLNĚ Ben White se stává novou posilou Arsenalu. Londýnský klub zaplatit za stopera Brightonu 50 miliónů liber. 

30.07. SPEKULACE Novinky o situaci okolo Kyliana Mbappeho najdete Zde >>>   

30.07. SPEKULACE Real Madrid a Carlo Ancelotti počítají s Martinem Ødegaardem na novou sezónu. Sám hráč má ovšem obavy, že nedostane dostatek prostoru přes Valverdeho, Kroose a Modriče. (José Luis Sanchez - Top Tier zdroj) 

29.07. SPEKULACE V tuto chvíli Kylian Mbappe nechce podepsat nový kontrakt s PSG. Pro Real Madrid je Mbappe naprostá priorita a čeká se, jak se k situaci v srpnu postaví PSG. Pokud Paříž nedovolí francouzskému útočníkovi odejít. Pak bude Real Madrid připraven vzít si ho příští léto zadarmo. V následující týdnech uvidíme, co se nakonec stane. (Fabrizio Romano - Top Tier zdroj) 

29.07. SPEKULACE Manchester United má stále zájem o Eduarda Camavingu. Sám hráč je ovšem klidný. Příští léto bude volným hráčem a bude tak mít nabídky z mnoha klubů, včetně Realu Madrid, kam by chtěl odejít. (Fabrizio Romano - Top Tier zdroj a i @RMadridistaReal - velmi důvěryhodný zdroj)

29.07. SPEKULACE Plán Realu Madrid je takový, že chce prodat Isca a nechat si Martina Ødegaarda. Problém je ale v tom, že Isco má velký plat a nabídky zatím nechodí. Pokud by Isco zůstal, je možné, že by Ødegaard odešel. Arsenal má stále zájem o Norovi služby a i sám Martin si Arsenal velmi oblíbil. (Fabrizio Romano - Top Tier zdroj)

29.07. JEDNÁNÍ Představitelé Manchesteru City začali vyjednávat s Aston Villou o přestupu Jacka Grealishe. Právě probíhají jednání o dosažení dohody mezi oběma kluby. Rozhodnutí bude učiněno během pár dalších dní. Aston Villa již nabídla Jackovi novou smlouvu a doufá, že zůstane. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj) 

29.07. DONE DEAL Karim Benzema, který je momentálně v karanténě kvůli pozitivnímu testu na Covid-19, podepíše v následujících týdnech novou smlouvu do roku 2023.  (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. OFICIÁLNĚ Daniel Carvajal podepsal novou smlouvu do roku 2025! Více Zde >>>

29.07. Výkonný ředitel Sassuala Giovanni Carnevali potvrdil, že čekají na správnou nabídku za Manuela Locatelliho. Pokud prý tato nabídka nepříjde, tak Locatelli zůstane. Sassualo nechce prodávat svého nejlepšího hráče někdy na konci srpna.

29.07. OFICIÁLNĚ Bývalý brankář Realu Madrid Alphonse Areola se stěhuje do West Hamu, kde bude jeden rok hostovat. Londynský klub má po ročním hostování opci na případný odkup.

29.07. DONE DEAL Mourinho čeká na další posilu do svého týmu. Tou se brzy stane Eldor Shomurodov, který příjde do AS Řím na hostování s budoucí obcí na 16 milionu eur. (Gianluca Di Marzio - Top tier zdroj)

29.07. SPEKULACE Situace kolem Martina Ødegaarda je stále nejasná. Klub vidí v mladém Norovi budoucnost a chce si ho nechat. Martin ale uvažuje o odchodu zpět do Arsenalu. Podle posledních informací by mohl být koncem léta k dispozici pro ostatní kluby. (The Athletic - Top Tier zdroj)

29.07. SPEKULACE Některé zdroje blízké Florentinovi Perézovi tvrdí, že je doslova posledlý podepsáním Kyliana Mbappeho. Real se nebude snažit přivést žádného dalšího stopera. Hlavní cíl je stále francouzský útočník. (The Athletic - Top Tier zdroj)

29.07. SPEKULACE Isco zůstane v Realu Madrid. (Marca - velmi průměrný zdroj spíše nespolehlivý)

29.07. DONE DEAL Daniel Carvajal podepsal novou smlouvu do roku 2024. Oficiálně by to mělo být potvrzeno buď dnes nebo v pátek. (Melchor Ruiz - Top tier zdroj)

29.07. SPEKULACE Takefusa Kubo, který momentálně září na olympijských hrách by měl údajně opět odejít na hostování. Největší zájem o jeho služby má zatím Real Sociedad a Mallorca. Zájem klubů se ovšem může po olympiádě rapidně navýšit. Dokud nebude mít Vinicius španělský pas, je pro Kuba dost pravděpodobně brána Realu madrid zavřená. (@RMadridistaReal - Velmi důvěryhodný zdroj)

29.07. SPEKULACE Kylian Mbappe dělá vše, co je z jeho strany možné. Pochettinovi už sdělil, že nechce prodloužit smlouvu. Srpen je dlouhý, buďme zatím klidní. (Felix Diaz - Top tier zdroj)

29.07. JEDNÁNÍ Prioritou pro Juventus je v tomto přestupovém období Manuel Locatelli. Oba kluby už tento týden řeší budoucnost italského záložníka. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. OFICIÁLNĚ Chelsea si našla náhradu v brankovišti. Do Londýna přichází Marcus Bettinelli, který podepsal kontrakt na dva roky. (Chelsea FC) 

29.07. JEDNÁNÍ Ivan Ilič by se brzy měl stát posilou Hellasu Verona. Italský klub by měl Manchesteru City zaplatit 8 milionu eur.  (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. DONE DEAL Ben White přestupuje do Arsenalu. Londýnský klub zaplatí Brightonu 50 milionů eur. Všechny potřebné dokumenty byly podepsány už minulý týden. White už byl včera v tréninkovém centru Arsenalu, aby svůj přestup oficiálně dokončil. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. Prezident Bayernu Herbert Hainer také potvrdil, že klub jedná o nové smlouvě s Leonem Goretzkou a Joshuou Kimmichem. Prezident doufá, že najdou společně řešení a oba svoje kontrakty prodlouží.

29.07. OFICIÁLNĚ Prezident Bayernu Herbert Hainer potvrdil, že Robert Lewandowski nikam nepřestoupí a dodrží konkrakt, který mu vyprší až v roce 2023.  (Fabrizio Romano - Top tier zdroj + samozřejmě sám prezident)

29.07. DONE DEAL Lionel Messi velmi brzy podepíše novou smlouvu s Barcelonou. Nyní to je jen otázka pár dní, možná i hodin. Lionel Messi na 100 % zůstane v Barceloně i v další sezóně. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. JEDNÁNÍ Brankář Tottenhamu, Joe Hart by již brzy mohl přestoupit do Celticu. Mezi kluby právě probíhají jednání o tohoto anglického brankáře.  (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. JEDNÁNÍ Chelsea je stále v pokročilém jednání se španělskou Sevillou. Čímdál více je reálnější že v dohodě o Koundého bude zakomponován Kurt Zouma. Momentálně londynský klub nabízí 30-35 miliónů eur + Kurt Zouma.  (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

29.07. SPEKULACE Federico Chiesa je pro Juventus nedotknutelný. Liverpool, který byl s jeho jménem spojován nepodal ani nepodá žádnou oficiální nabídku. Není žádná šance, že by se Chiesa stal hráčem Liverpoolu v tomto přestupovém období. (Fabrizio Romano - Top Tier zdroj)

DALŠÍ DEN PLNÝ SPEKULACÍ JE PŘED NÁMI

28.07. SPEKULACE Jonathan Barnett potvrdil, že Gareth Bale toto léto zůstane v Realu Madrid, kde má stále platnou smlouvu. (@RMadridistaReal - Velmi důveryhodný zdroj) 

28.07. SPEKULACE Podle posledních informací se Real Madrid pokusí získat Kyliana Mbappého, ikdyby na to byla jen jednoprocentní šance. Srpen bude klíčový. (Fabrizio Romano - Top Tier zdroj) 

Newsletter BilyBalet.cz

Přidej se k dalším fanouškům, kteří již odebírají náš nový newsletter. Neuniknou ti tak skvělé texty a zajímavé novinky. Navíc hned na uvítanou dostaneš malý dárek.

Odebírat Newsletter »

28.07. JEDNÁNÍ AS Monako navázalo kontakt s agentem Joea Willocka. Francouzský klub chce útočníka Arsenalu přivést na trvalý přestup. (Santi Aouna - důvěryhodný zdroj) 

28.07. OFICIÁLNĚ Trenér Vladimír Petkovič, který vedl Švýcarskou reprezentaci na Euru se oficiálně stal trenérem Bordeaux. 

28.07. SPEKULACE Jesús Vallejo by měl být dalším stoperem, který opustí Real Madrid. Více Zde >>>

28.07. SPEKULACE Paul Pogba údajně odmítl novou smlouvu od Manchesteru United. O francouzského záložníka projevila zájem PSG. United se pokusí udržet Pogbu a zlepšit nabídku nové smlouvy. Pro Francouze je ovšem podle posledních informací priorita PSG. (Canal Supporters - Spolehlivý zdroj)

28.07. SPEKULACE Martin Ødegaard uvažuje o svém odchodu z Realu Madrid.  (Arancha Rodriguez - Top Tier zdroj) Více Zde >>>

28.07. SPEKULACE ŽÁDNÝ hráč Realu Madrid není chráněný. Pokud příjde správná nabídka, může odejít kdokoliv. (Onda Cero - důvěryhodný zdroj) 

28.07. JEDNÁNÍ Stoper Jules Koundé je podle posledních informací velmi blízko přestupu do Chelsea. Francouzský stoper už souhlasil s osobními podmínkami a délkou kontraktu do roku 2026. Momentálně pobíhá dohoda mezi kluby o přestupové částce. Součástí dohody by mohl být i Kurt Zouma. (Fabrizio Romano - Top tier zdroj)

28.07. OFICIÁLNĚ Stoper Raphaël Varane přestoupil do Manchesteru United za 50 miliónů eur. Více Zde >>>

28.07. OFICIÁLNĚ Donyell Malen přestupuje z PSV do Borrusie Dortmund za 30 miliónů eur. Konktrakt podepsal do léta 2026. 

18.07. JEDNÁNÍ Záložník Takefusa Kubo bude opět sbírat zkušenosti mimo Real Madrid. Souboj o japonského šikulu žrejmě vyhraje Real Sociedad. Více ZDE >>>.

18.07. JEDNÁNÍ Stoper Ben White by měl přestoupit z Brightonu do Arsenalu. Oba týmy se podle posledních zpráv dohodly na odstupném ve výši 50 milionů liber. (skysports.com)

Newsletter BilyBalet.cz

Přidej se k dalším fanouškům, kteří již odebírají náš nový newsletter. Neuniknou ti tak skvělé texty a zajímavé novinky. Navíc hned na uvítanou dostaneš malý dárek.

Odebírat Newsletter »


18.07. JEDNÁNÍ
 Manchester United by měl podle nejčerstvějších zpráv posílit stoper Raphaël Varane. Real Madrid má za dlouholetou oporu dostat 50 milionů eur, přičemž jednání by mohlo být uzavřené v nejbližších dnech. 
(sport-express.ru)

18.07. JEDNÁNÍ Útočník Antoine Griezmann je připraven opustit Barcelonu a podle tisku se vrátí do Atlética Madrid, přestup francouzského útočníka je podle některých zpráv hodně blízko. Některá média uvádí i možnou výměna Griezmann - Saúl. (sport-express.ru)

18.07. JEDNÁNÍ Křídelník Brahim Díaz loni hostoval z Realu Madrid v AC Milán a za italský klub bude hrát i nadále. Dojednáno bylo nové dvouleté hostování za tři miliony eur, Rossoneri pak budou mít opci na přestup za 22 milionů, Bílý balet pro změnu bude moci ofenzivního fotbalistu v případě zájmu odkoupit zpět za 27 milionů. Více ZDE >>>.

18.07. OFICIÁLNĚ AS Řím potvrdil přestup brankáře Ruie Patrícia. Portugalský reprezentant na Apeninský poloostrov přichází z Wolverhamptonu Wanderers, jenž vyinkasuje 11,5 milionu eur bez bonusů.

18.07. OFICIÁLNĚ Paris Saint-Germain dokončil příchod obránce Achrafa Hakimiho. Francouzský velkoklub zaplatí 60 milionů eur bez bonusů a s 22letým univerzálem podepsal smlouvu do roku 2026.

18.07. OFICIÁLNĚ Záložník Rodrigo De Paul pomohl Argentině k triumfu na jihoamerickém šampionátu a následně změnil dres. Sedmadvacetiletý středopolař opustil Udinese a vrátil se do španělské nejvyšší soutěže, přestup potvrdilo Atlético Madrid.

18.07. OFICIÁLNĚ Útočník Olivier Giroud podle očekávání vyměnil Chelsea za AC Milán. Londýnský celek může s bonusy vyinkasovat dva miliony eur a zkušený útočník podepsal dvouletou smlouvu s opcí.

Sancho brzy posilou United

03.07. SPEKULACE Mohutně na novou sezónu posiluje PSG. Do Paříže by měli zamířit Hakimi z Interu, Donnarumma z AC a stoper Sergio Ramos, kterému v Realu skončila smlouva.

03.07. JEDNÁNÍ Záložník Sandro Tonali loni hostoval z Brescie v AC Milán a do slavného klubu nyní přestoupí. Rossoneri disponují opcí na trvalý transfer a podle posledních zpráv je dohoda hodně blízko. (football-italia.net)

03.07. OFICIÁLNĚ Křídelník Jadon Sancho má v Borussii Dortmund smlouvu ještě na dva roky a tento kontrakt nedodrží. Ofenzivně laděný fotbalista se po čtyřech letech vrací do Manchesteru, odchovanec Citizens posílí konkurenční United, kteří jsou s německým celkem domluveni. Přestup vyjde na 80 milionů liber.

03.07. SPEKULACE Zaječí úmysly má stoper Toby Alderweireld. Belgický obránce má ještě na dva roky smlouvu v Tottenhamu, podle tisku by ale už nyní rád změnil dres a odešel do jiného klubu. (dailymail.co.uk)

Depay podepsal s Barcelonou

20.06. SPEKULACE Anglický Liverpool má být jedním z potenciálních zájemců o křídelníka Sassuola Domenica Berardiho. Píše to italská Gazzetta Dello Sport. Berardi by mohl být údajně vhodnou záplatou pro případ, že by Liverpool opustil Egypťan Mohamed Salah. (gazzetta.it)

20.06. SPEKULACE Juventus chce získat jednu z hvězd italského národního týmu na Euru Manuela Locatelliho. Podle serveru goal.com za něj Sassuolu nabízí 30 milionů eur a navrch rumunského obránce Radu Dragusina. (goal.com)

20.06. SPEKULACE Stoper Jules Koundé ze Sevilly je údajně jednou z vytipovaných náhrad za Sergia Ramose, který po letech opouští Real Madrid. Problémem ovšem je výstupní klauzule z jeho smlouvy, která má být stanovena na 80 milionů eur, což je v pokoronavirové době poměrně vysoká částka i na Real. (marca.com)

20.06. SPEKULACE Anglický Liverpool údajně sleduje švédského útočníka Alexandera Isaka, který nastupuje ve Španělsku za Real Sociedad San Sebastian. Vidí v něm prý potenciální náhradu za Brazilce Roberta Firmina. (football-espana.net)

20.06. OFICIÁLNĚ Nizozemec Memphis Depay se stane 1. července hráčem Barcelony. Katalánský klub oficiálně potvrdil, že přichází po konci smlouvy v Lyonu bez odstupného. O transferu do Barcelony se v souvislosti s Depayem hovořilo zhruba rok.

Morata i nadále v Juventusu, Lopetegui odmítl Tottenham

16.06. OFICIÁLNĚ Tottenham shání nového manažera a na jeho seznamu se ocitl i Julen Lopetegui. Kouč pracuje pro Sevillu a londýnský klub byl připraven zaplatit výstupní klauzuli pět milionů eur, vše ale ztroskotalo na postoji samotného trenéra, ten se z rodinných důvodů rozhodl setrvat v Andalusii. (mundodeportivo.com)

16.06. JEDNÁNÍ Mladý forvard Donyell Malen je v hledáčku Dortmundu a německý klub bude jednat o příchodu útočníka z PSV Eindhoven, podle tisku je vestfálský celek připraven nabídnout třicet milionů eur. (bild.de)

16.06. SPEKULACE Italský obránce Alessandro Florenzi zatím nemá definitivě jasno v tom, kde bude hrát v příští sezoně. Může zůstat v Paris Saint Germain, kde hostoval z AS Řím, nicméně vyloučeno není ani stěhování. Podle italských médií k němu dojde, pokud se PSG dohodne s Achrafem Hakimim. V takovém případě by Florenzi nejspíš zamířil zpět do Itálie. Zájem prý mají Juventus i Inter Milán. (transfermarketweb.com)

16.06. JEDNÁNÍ Záložník Corentin Tolisso se dostal do hledáčku Juventusu a turínský klub zahájil předběžná jednání. Francouzský záložník patří Bayernu Mnichov a jeho transfer by nemusel být nákladný, bavorský celek s ním příliš nepočítá a hráč má smlouvu na poslední rok. (football-italia.net)

16.06. SPEKULACE Stoper Realu Raphaël Varane má v plánu opustit Real Madrid a v ideálním případě by rád přestoupil do PSG. Francouzský obránce má ve Španělsku smlouvu na poslední rok, zájem o něho má i Manchester United. (football365.com)

16.06. OFICIÁLNĚ Útočník Álvaro Morata bude i v nadcházející sezóně nastupovat za Juventus. "Stará dáma" na základě opce o rok prodloužila hostování z Atlética Madrid za 10 milionů eur.

16.06. JEDNÁNÍ Záložník Boubakary Soumaré má namířeno z Lille do Leicesteru. Ten předčil Everton a Wolverhampton a dojednává přestup, hráč bude stát 23 milionů liber. (dailymail.co.uk)

16.06. SPEKULACE Obránce Kieran Trippier je objektem zájmu Manchesteru United a anglický klub za něho už měl nabídnout 25 milionů eur. Pravý bek za sebou má dva roky v Atléticu Madrid, předtím působil v Tottenhamu. (sport-express.ru)

Bellerín v hledáčku Atlética, Wijnaldum se stěhuje do Paříže

10.06. SPEKULACE Záložník Marcel Sabitzer je spojován s odchodem z RB Lipsko a německý klub je ochoten prodat ho za 17,5 milionu eur. Rakouský záložník má smlouvu na poslední rok, zájem o něho má Tottenham. (sport-express.ru)

10.06. JEDNÁNÍ Inter Milán je údajně domluven na podmínkách smlouvy s útočníkem Frankfurtu Filipem Kostičem. Informace přinesla Sky Germany. Přestupová částka by se údajně měla pohybovat mezi 20 a 25 miliony eur. (getfootballnewsgermany.com)

10.06. JEDNÁNÍ Útočník Arnaut Danjuma letos nastřílel za Bournemouth sedmnáct branek, další zásahy pak bude zřejmě přidávat v dresu Leicesteru. Lišky úspěšně jednají o přestupu 24letého křídelníka. (sport-express.ru)

10.06. JEDNÁNÍ Útočník Harry Kane požádal o odchod z Tottenhamu a jeho nástupcem v útoku londýnského klubu by se měl stát Marcus Thuram. Francouzský útočník patří Gladbachu, jednání o jeho transferu jsou v pokročilé fázi. (dailymail.co.uk)

10.06. SPEKULACE Londýnský Arsenal stanovil cenu za obránce Hectora Bellerína na 20 milionů liber. Zájem má Atlético Madrid, které se připravuje na možnou ztrátu Kierana Trippiera. (CBS Sport)

10.06. SPEKULACE Křídelník Lorenzo Pellegrini z AS Řím kvůli svalovému zranění přijde o mistrovství Evropy, alespoň trochu by mu ale náladu mohlo vylepšit, že se o něj údajně zajímá Barcelona. Informace přinesl deník Mundo Deportivo. (mundodeportivo.com)

10.06. OFICIÁLNĚ Nizozemský záložník Georginio Wijnaldum se oficiálně stal posilou francouzského Paris Saint Germain. Klub to oznámil na sociálních sítích. Wijnaldum přichází jako volný hráč z anglického Liverpoolu a podepsal s PSG smlouvu do roku 2024.

10.06. OFICIÁLNĚ Stoper Eric García, jako volný hráč, mění Manchester City za Barcelonu. Partě kouče Koemana se upsal na čtyři roky.

10.06. OFICIÁLNĚ Útočník Sergio Agüero se podle očekávání stěhuje z Manchesteru City do Barcelony. Ve španělském celku podepsal smlouvy na dva roky a přijde z Anglie zadarmo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!