MARCA: Marcelo, Isco a Bale na prodej. Klub chce na jejich mzdách ušetřit 50 milionů eur

Čas 04. 06. 2021, 07:00 | Autor Zbyněk H. | ZdrojMARCA.com
Marcelo
Marcelo

Real Madrid by se rád zbavil všech tří hráčů, aby na mzdách ušetřil 50 milionů eur. Ancelotti o nich mluvil vřele, ale klub nevidí místo v týmu pro příští sezónu pro Marcela, Isca a Balea.

Carlo Ancelotti má již za sebou prezentaci v Realu Madrid. Italský trenér se po návratu do klubu zúčastnil první tiskové konference. Mluvil o všem možném, ale také se netajil zprávou, že jeho opětovné zaměstnání by si mohli nejvíce užít veteráni, kteří s ním v minulosti sdíleli šatnu.

Když se Ancelotti v roce 2013 poprvé dostal do španělského hlavního města, měl příležitost setkat se s Kaká, který byl pro něj během jeho společného dobrodružství v Miláně zásadním hráčem. Forma Brazilce z předchozích měsícíů však ukázala, že bude těžké zůstat i nadále optimistou, protože bývalý vítěz Zlatého míče hrál stále hůř.

Ital tehdy hovořil s vedením Realu a přiznal, že se ho musí zbavit, a čas ukázal, že měl pravdu.

Tentokrát se historie opakuje, ale její hrdinové se mírně liší. Ancelotti se během konference zmínil o Iscovi, Marcelovi a Baleovi, protože všichni tři se během jeho první etapy v Madridu ukázali jako klíčoví hráči.

Bylo těžké vyhnout se odkazům na tyto tři a Ital přiznal, že je dokonale zná a umí motivovat, ale stanovil, že o všem se bude rozhodovat na hřišti.

Ancelotti mohl také pozorovat Balea, který v minulé sezóně hrál za Tottenham, a sám trenér připustil, že Velšan hrál jen málo, ale přesto dokázal často skórovat. Klub však dává jasně najevo: kontrakty všech tří vyprší příští sezónu a nejlepším řešením by bylo prodat je.

V případě Isca a Marcela verdikt vyneslo hřiště a v případě Balea jde o jeho mentalitu, která mu v posledních letech brání v triumfu v Madridu. Real ví, že nebude snadné se zbavit všech tří, ale chtěl by to udělat, protože by to ušetřilo 50 milionů eur na jejich kontraktech.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!