OFICIÁLNĚ: Zinedine Zidane končí v Realu! Francouz se rozhodl rezignovat

Čas 27. 05. 2021, 09:16 | Autor podvinho
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Potvrzeno. Zinedine Zidane končí na vlastní žádost na lavičce Realu Madrid. Informaci oficiálně potvrdil klubový web. Prezident Florentino Pérez tak bude v příštích dnech řešit náhradu za francouzského kouče.

Již ráno jsme přinesli informaci, že hned několik dobře informovaných novinářů se nezávisle na sobě shodlo, že Zinedine Zidane se rozhodl skončit na lavičce Realu Madrid a již to sdělil svému okolí.

Zidane již údajně obvolal jednotlivě všechny hráče Bílého baletu, aby je s touto skutečností oznámil. Není tajemstvím, že hráči stáli za Zidanem a nepřáli si jeho konec. Francouz měl rovněž podporu Florentina Péreze.

Přesto se Zidane rozhodl rezignovat. Real Madrid již vydal oficiální prohlášení, ve kterém oznamuje, že francouzský kouč skončil na vlastní žádost a děkuje mu za jeho věrné služby klubu.

Na řadě je tedy řešení Zidanova nástupce. Po středě se mezi adepty zařadil rovněž Antonio Conte, jenž skončil v Interu. A tradičně musíme doplnit jméno legendárního Raúla Gonzáleze či Jogiho Löwa. Naopak Max Allegri se podle všeho stane novým trenérem Juventusu.

Zizou, děkujeme za vše, legendo! 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (96 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!