Conte do Realu? Zkušený trenér nejspíš skončí v Interu a mohl by nahradit Zidana

Čas 26. 05. 2021, 10:50 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Antonio Conte
Antonio Conte

Zajímavou spekulaci přinesly ve středu ráno italské deníky. Trenér Antonio Conte pravděpodobně po mistrovské sezoně opustí Inter Milán a jeho další kroky by mohly vést do Madridu. To v případě, že se současný kouč Zinedine Zidane rozhodne rezignovat. Jasno by mělo být příští týden.

Zinedine Zidane si momentálně čistí hlavu na dovolené. Začátkem příštího týdne by mělo dojít na jeho schůzku s šéfem Florentinem Pérezem, kde Francouz sdělí své finální rozhodnutí. Většina expertů tipuje, že Zidane na lavičce Realu skončí, jenže u legendy madridského velkoklubu nikdy nevíte.

Pokud by Zidane skutečně opustil post trenéra Realu Madrid, bude se ihned řešit jeho nástupce. V posledních týdnech nejčastěji padala jména Raúla Gonzáleze, Maxe Allegriho či Jogi Löwa. Teď do pomyslného boje nastoupil nový závodník. A okamžitě se stal podle některých favoritem.

Antonio Conte totiž podle informací z Itálie skončí na lavičce Interu Milán. Na vině jsou úsporná opatření italského mistra, která potvrdil i dobře informovaný novinář Fabrizio Romano. Italský klub plánuje snížit platy některých hráčů a rovněž bude potřebovat na prodejích inkasovat aspoň 80 milionů eur.

To se Contemu nelíbí, navíc i on je se svým platem 12 milionů eur „problémem“. O budoucnosti italského trenéra by se mělo rozhodnout do 48 hodin. Jedním z jeho možných nástupců je kromě Sarriho či Mihajloviće již zmiňovaný Allegri, jenž by ovšem preferoval Real Madrid.

Jak vidíte, situace okolo trenéra Realu Madrid je skutečně zamotaná. Klíčové slovo ale bude podle všeho mít Zinedine Zidane. A to nejspíš příští týden.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (42 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!