Perný týden Florentina Péreze. Prezident bude řešit setrvání Zidana a Ramose v klubu

Čas 26. 05. 2021, 08:54 | Autor Zbyněk H. | ZdrojChiringuito
Florentino Pérez
Florentino Pérez

José Pedrerol v nočním pořadu Chiringuito představil plán prezidenta Realu Madrid ohledně budoucnosti Sergia Ramose. Moderátor televizní show je známý tím, že má dobré vztahy s významnými představiteli královského velkoklubu. Přinášíme vám nejzásadnější informace z nočního vydání jeho show.

Pedrerol zopakoval, že Zinedine Zidane zůstává na dovolené a až na začátku příštího týdne bude rozhodnuto, zda zůstane trenérem Realu Madrid. Francouz pak osobně sdělí Florentinovi Pérezovi jeho touhu nebo neochotu zůstat vůdcem týmu, který klub plánuje podrobit hloubkové přestavbě.

Novinář dodal, že to nebude jediný rozhovor, který prezident Realu Madrid v tomto období povede. Po rozhovoru se Zidanem má kormidelník Los Blancos zavolat Sergiu Ramosovi.

Florentino se má v úmyslu zeptat kapitána Los Blancos na jeho zdraví, ale především na jeho plány, rozhovory s jinými kluby a potenciální nabídky.

Nejdůležitější je otázka, zda stoper vůbec myslí na potenciální budoucnost v Realu a setrvání v klubu.

Půjde o první sblížení v této otázce po několika měsících. Real Madrid neví, zda už se Ramos s někým dohodl, a vedení klubu nevylučuje, že tomu tak je. V Realu nevědí, zda zdravotní stav hráče a neúčast na EURO mohly narušit případnou předběžnou smlouvu s jiným klubem.

Florentino věří, že si Sergio zaslouží poslední nabídku kvůli jejich osobním vztahům a tomu, jak v posledních letech vedl tým.

Podle Pedrerola to může být závěrečný rozhovor obou stran, i když to tak být nemusí. Real Madrid poté bude znát postoj kapitána měsíc před vypršením smlouvy s klubem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!