Ramos nedostal lepší nabídku a nejspíš Real opustí. Alabův příchod je domluvený

Čas 24. 05. 2021, 09:02 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, as.com
Sergio Ramos s Florentinem Pérezem
Sergio Ramos s Florentinem Pérezem

Fanoušci Realu Madrid se podle všeho musí připravit na něco, co si i přes veškeré spekulace pořád nechtěli připustit. Sergio Ramos je podle informací ze Španělska skutečně na odchodu z klubu. Naopak brzy potvrzený by měl být podpis Davida Alaby z Bayernu Mnichov.

Jak všichni dobře víme, Ramosova smlouva má platnost pouze do 30. června letošního roku. Kapitán Realu Madrid tak může podepsat s jakýmkoliv klubem i bez souhlasu svého nynějšího zaměstnavatele. Spekulovalo se o zájmu PSG či Manchesteru United. Klubů, které by Ramose chtěly, bude ale mnohem více.

Podle informací deníku Marca neprobíhají v současné době mezi Ramosem či jeho agentem a Realem žádná jednání. Ta už před časem uvízla na mrtvém bodě. Neshody panovaly nad délkou kontraktu i platem. Dle zdrojů jiného deníku AS je vedení Realu neoblomné a hráči lepší podmínky nenabídne.

Zdá se tedy pravděpodobné, že Sergio Ramos po dlouhých a veleúspěšných letech opustí madridský velkoklub. Na druhou stranu jsme si již zvykli, že dokud něco není oficiální...

Alaba první posilou

Naopak do týmu Realu Madrid by měl skutečně zamířit David Alaba po svém konci v Bayernu Mnichov. Tato informace není žádnou novinkou, novinář Fabrizio Romano, který má prvotřídní zdroje, ji znovu potvrdil. „Hráč má s Realem jasnou dohodu už z dubna. Stane se posilou Realu,“ tvrdí bez pochybností.

Dle dřívějších spekulací by měl Alaba podepsat smlouvu na pět let. Osmadvacetiletý fotbalista vyniká svou univerzálností, v Realu by s ním ale pravděpodobně počítali primárně na místo stopera, které nejspíš uvolní právě Sergio Ramos. A dost možná také Raphaël Varane.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!