Chiringuito: Hazard chce v letě opustit klub. Belgičan není v Realu šťastný a plánuje návrat do Chelsea

Čas 24. 05. 2021, 08:37 | Autor Zbyněk H. | ZdrojChiringuito
Eden Hazard
Eden Hazard

V nočním pořadu Chiringuito bylo sděleno, že Eden Hazard chce opustit Real Madrid. Belgický hráč nemá být v Realu Madrid šťastný.

S touto informací přišel v nočním pořadu Edu Aguirre. Španěl je hlavním novinářem programu zabývajícího se Realem Madrid. Byl to on, kdo jako první na světě oznámil odchod Cristiana Ronalda, o kterém se zmínil již na podzim roku 2017, tedy 8 měsíců před skutečným přestupem Portugalce do Juventusu.

Aguirre říká, že Hazard není v Realu Madrid šťastný a nepřizpůsobil se životu v klubu. Španěl zdůrazňuje, že Belgičan se necítí dobře jako hráč Los Blancos, i když hlavní vinu mohou nést jeho opakující se zranění.

Co je však nejdůležitější, 30letý hráč si je vědom toho, že ohlášený příchod Kyliana Mbappého ho jednoduše vyřadí z klubu.

Hazardovou prioritou je návrat do Chelsea, odkud byl koupen v roce 2019. Novinář přiznal, že neví, zda Angličané chtějí Belgičana zpět, ale nejdůležitějším postojem hráče v současnosti je jeho přesvědčení odejít z Realu Madrid.

V této sezóně Hazard odehrál 21 z 52 zápasů za Real Madrid a dosáhl 937 minut (18,91% možných). V předchozím ročníku, prvním v Madridu, odehrál 22 zápasů z 51 možných a zaznamenal 1598 minut (32,45% možných).

Belgičan v Realu Madrid nastřádal 43 zápasů ze 103 možných, v nichž zaznamenal 5 gólů a 8 asistencí. Na hřišti strávil 2 535 minut z 9 879 minut (25,7% možných).

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!