Ødegaard: Musím mluvit s Realem, abych věděl, co chce. Podle Marcy není Nor na prodej

Čas 18. 05. 2021, 21:30 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Martin Ødegaard
Martin Ødegaard

Záložník Martin Ødegaard je na hostování v Arsenalu spokojený, budoucnost ale bude teprve řešit. A to samozřejmě v první řadě s Realem Madrid, jehož je kmenovým hráčem. Zdroje deníku Marca informují, že Los Blancos se talentovaného Nora nechtějí zbavit.

Martin Ødegaard si užívá v dresu Arsenalu mnohem více prostoru na hřišti než v Realu, londýnský klub se ale topí v krizi. V Premier League se pohybuje mimo pohárové příčky a v Evropské lize již vypadl s Villarrealem. „Jsem v Arsenalu spokojený,“ tvrdí přesto kmenový hráč Realu Madrid.

Právě s klubem z hlavního španělského města bude brzy řešit svou budoucnost. „Real mě vlastní. Musíme si tedy promluvit a je pro mě důležité vědět, co klub chce,“ má jasno Ødegaard.

Podle Marcy si chce Real talentovaného záložníka ponechat a o jeho prodeji neuvažuje. A to ani ve chvíli, kdy potřebuje peníze na jiné posily.

Klíčové ovšem může být, kdo bude trenérem Realu v příští sezoně. Pod vedením Zinedina Zidana totiž Ødegaard nezažíval snadné časy. Je pravděpodobné, že například Raúl González by mu mohl dát více prostoru.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!