Barnett: Pochybuji o Baleově budoucnosti v Realu. S takovým platem bych rád seděl na lavičce

Čas 12. 05. 2021, 08:54 | Autor Zbyněk H. | Zdrojstandard.co.uk
Gareth Bale
Gareth Bale

Po dlouhé nepřítomnosti agenta Garetha Balea v médiích, Jonathan Barnett, opět promluvil o blízké budoucnosti svého klienta. Níže uvádíme jeho nejdůležitější prohlášení pro platformu SNTV.

„Bale měl s Mourinhem těžké období. Hned na začátku jsem v Tottenhamu řekl jednu věc: Dejte mu šanci, věřte mu, nechte ho hrát jeho hru, neříkejte mu, co přesně má dělat, zacházejte s ním jako s Messim nebo Ronaldem.

Už jsme přesvědčili, že takový přístup skončil tím, že dal hodně gólů. Je to světový hráč.“

„To byla jejich největší chyba. Ale nechci nikoho za to obviňovat. Házím to na Mourinha? Neřekl bych. Je to trenér, který má na svém účtu velké úspěchy... Julius Caesar byl v své době také velmi dobrý, ale nedomnívám se, že by stejně dobře bojoval se současnými vojsky.“

„Bale je stále jedním z nejlepších fotbalistů na světě. V této sezóně mu zbývají pouze čtyři zápasy, pak uvidíme, co se stane. Toto je třístranná diskuse – my, Real Madrid a Tottenham. Máme na to svůj pohled a v pravý čas ho jistě představíme.“

„Má Bale budoucnost v Realu Madrid? Velmi o tom pochybuji. Ale když se vrátí a rozhodnou se ho posadit na lavičku, tak je to v pořádku. Kdyby mě někdo chtěl poslat na lavičku s takovým platem? Neměl bych s tím žádný problém.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!