Lucas Vázquez údajně požaduje od AC Milán stejný plat, jako má Zlatan Ibrahimović

Čas 12. 05. 2021, 08:23 | Autor Zbyněk H. | Zdrojelintrasports.com
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Záložník Realu Madrid Lucas Vázquez neustále přemýšlí o své budoucnosti. Italové informují o jeho rozhovorech s Milánem.

Během sezóny bylo oznámeno, že Španěl, jehož smlouva vyprší 30. června, odmítl přijmout nabídku Realu Madrid na snížení platu o 10 % a začal si hledat jiný klub.

Media průběžně informovala, že útočník vede rozhovory mimo jiné s AC Milán nebo Bayernem Mnichov.

Gianluca Di Marzio uvedl, že Lucasův tým jednal v posledních týdnech právě s Milánem, ale Italové v této věci narazili na obrovskou překážku.

Vzhledem k tomu, že by hráč přišel zdarma, požadoval by od klubu vysoký plat. Novinaři uvádějí přibližně 7 milionů eur ročně v čistém.

V současnosti vydělává Vázquez polovinu této částky a v celé Sérii A je pouze 6 hráčů z Juventusu, Interu a AS, kteří vydělávají vyšší platy. V samotném Miláně je na vrcholu platového žebříčku Zlatan Ibrahimović s čistými 7 miliony eur za sezónu.

Italové v této situaci nevidí šanci na uzavření smlouvy s 29letým hráčem. Di Marzio dodává, že Španěl se vrátil k rozhovorům s Realem Madrid, ačkoli Florentino Pérez má sledovat každé utracené euro.

Deník AS uvedl, že poslední nabídka Los Blancos byla 3letá smlouva a 5 milionů eur ročně. Jak vidíte, Lucas stále zkoumá trh.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!