Zidane rozhodne o své budoucnosti po sezoně. Možnou náhradou je Massimiliano Allegri

Čas 11. 05. 2021, 11:24 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Trenér Zinedine Zidane má nadále důvěru vedení Realu Madrid v čele s Florentinem Pérezem. Francouz však musí udělat sám klíčové rozhodnutí, zda bude chtít v klubu pokračovat. Legenda Bílého baletu se rozhodne po posledním ligovém zápase.

Real Madrid vypadl z Ligy mistrů, do konce sezony mu tak zbývají již jen tři ligová kola. V boji o titul má aktuálně navrch Atlético Madrid, které vede o dva body. Trenér a hráči Los Blancos se nicméně nehodlají vzdát a chtějí získat ze zbývajících zápasů 9 bodů. Pokud by Atlético zaváhalo, slavil by Real.

Zinedine Zidane se právě na následující tři kola stoprocentně soustředí, proto zatím odmítl řešit svou vlastní budoucnost. Podle obvykle velmi dobře informovaného novináře Fabiriza Romana má Francouz domluvu s šéfem Pérezem, že mu své rozhodnutí oznámí po konci ligové sezony.

Přestože má francouzský trenér platnou smlouvu do roku 2022, v případě, že by si vyhodnotil, že již nemůže tým dostatečně posouvat kupředu, je možné, že raději skončí. Ostatně všichni ještě mají v živé paměti Zidanovu šokující rezignaci po hattricku v Lize mistrů.

Fabrizio Romano informuje, že Real Madrid již má připravený seznam tří trenérů, kteří by případně mohli Zidana na lavičce Bílého baletu nahradit. Jedním z nich je Massimiliano Allegri. Italský kouč je po konci v Juventusu, kde slavil úspěchy na domácí scéně, bez práce. A tudíž k mání.

Další jména zatím odhalena nebyla. Dlouhodobě se nicméně spekuluje o tom, že Zidanovým nástupcem by se mohla stát další legenda Realu Madrid, Raúl González. Španěl aktuálně vede Castillu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (79 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!