Raúla chce Frankfurt! Německý klub nabízí trenérovi Castilly dlouhodobou smlouvu

Čas 07. 05. 2021, 20:03 | Autor podvinho | ZdrojGOAL
Raúl González jako trenér
Raúl González jako trenér

Podle informací německého GOALu zaměřil Eintracht Frankfurt svou pozornost při hledání nového trenéra do Madridu! A to konkrétně k týmu Castilly, kterou v aktuálních bojích o postup do druhé ligy vede legendární Raúl González. Zaujme Španěla projekt z Německa?

Eintracht Frankfurt aktuálně bojuje o účast v příští sezoně Ligy mistrů, v bundeslize drží postupové 4. místo. Udržet ho ale nebude snadné, jelikož pátá Borussia Dortmund je o pouhý bod zpět. Navíc ve Frankfurtu nepanuje momentálně ideální nálada.

Hlavní trenér týmu Adi Hutter totiž nedávno nečekaně oznámil, že po sezoně Frankfurt opustí a přesune se na lavičku Borussie Mönchengladbach. Plán skončit prozradil rovněž sportovní ředitel Fredi Bobić. A aby toho nebylo málo, nové angažmá bude nejspíš chtít nejlepší střelec André Silva.

Nejvyšší vedení Frankfurtu přesto věří, že má před sebou světlou budoucnost. Novému manažerovi chce nabídnout dlouhodobý projekt. Vyvoleným by se mohl stát Raúl González, současný kouč Castilly. Eintracht podle informací GOALu sleduje Raúla již delší dobu a po konci sezony by mělo dojít na schůzku.

Raúl, jenž v minulé sezoně ovládl s Juvenilem juniorskou Ligu mistrů a v Castille odvádí rovněž kvalitní práci, již německé prostředí dobře zná ze své hráčské kariéry. Po konci v Realu Madrid totiž zamířil do Schalke 04, kde prožil dva roky a byl velmi spokojený.

Není tajemstvím, že šéf Realu Florentino Pérez je Raúlovým obdivovatelem a v dřív nebo později se španělská legenda objeví na lavičce prvního týmu Realu Madrid. Možnost načerpat mnoho zkušeností v ambiciózním týmu bundesligy, může znít lákavě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!