Eden Hazard je údajně na prodej. Real je ochoten prodělat více než 60 milionů eur

Čas 07. 05. 2021, 18:57 | Autor podvinho | ZdrojABC
Eden Hazard
Eden Hazard

Po dalším špatném výkonu a gestu, které naštvalo fanoušky, plní Eden Hazard opět po čase hlavní stránky sportovních rubrik. Bohužel v negativní slova smyslu. Podle deníku ABC madridský klub rozhodl, že bude naslouchat nabídkám na belgického reprezentanta.

Vysněné angažmá Edena Hazarda v Realu Madrid se za první dvě sezony proměnilo v noční můru. Belgičan měl obrovskou smůlu na zranění, která ho neustále brzdila. A když už konečně mohl hrát, příliš nepřesvědčil. Záblesků jeho geniality jsme viděli zatraceně málo.

Hazard navíc podle zpráv z klubu nepůsobí zrovna jako příkladný profesionál. Ostatně fotky, kde měl na začátku přípravy několik kil na víc, nemusíme připomínat. To vše se nyní připomíná poté, co se záložník Realu po špatném výkonu na Chelsea smál s bývalými spoluhráči. Hazard se na to nicméně omluvil.

Přesto přináší španělský deník ABC informaci, že Real Madrid je rozhodnutý Hazarda v létě prodat. Za svého hráče si údajně představuje částku kolem 50 milionů eur. To znamená, že by Bílý balet prodělal na přestupových částkách více než 60 milionů, Hazarda kupoval za rekordních 115 milionů eur.

I tak by šlo samozřejmě o velkou pomoc při snaze o získání Kyliana Mbappého z PSG. Hazard navíc patří k nejlépe placeným hráčům v klubu. Trenér Zinedine Zidane ovšem svého svěřence po utkání s Chelsea podpořil. Francouz s Hazardem nadále počítá a nehodlá nad ním zlomit hůl.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!