Lucas údajně odmítl Atlético. Láska k bílému dresu je větší, než možnost setrvání v Madridu

Čas 04. 05. 2021, 08:28 | Autor Zbyněk H. | ZdrojAS.com
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Deník AS tvrdí, že Atlético Madrid učinilo nabídku Lucasi Vázquezovi, za což Španěl poděkoval, ale kvůli svému madridismu odmítl. Pokud 29letý hráč neprodlouží smlouvu s Los Blancos, téměř jistě se přestěhuje do Milána.

Lucas Vázquez odmítl nabídku Atlétika Madrid, AS uvádí, že Los Rojiblancos, kteří se v této sezoně potýkají s problémy na pravém křídle, měli nabídnout smlouvu 29letému hráči Realu Madrid. Španěl poděkoval za zájem o jeho služby, ale ze zřejmých důvodů se odmítl přestěhovat na Metropolitano.

Lucas se po letech strávených v Realu Madrid nevidí v dresu Atlética Madrid také proto, že je odchovancem královského velkoklubu.

Fotbalista stále chce prodloužit smlouvu s Los Blancos. Pokud jednání selžou, je podle AS téměř jisté, že se Lucas přestěhuje do Milána. Rossoneri představili hráči nejkonkrétnější nabídku a nejvíce se o něj snažil.

Vize hrát v Serii A přesvědčuje i samotného Španěla, i když jeho hlavním cílem je pokračovat v dobrodružství v Realu Madrid, a to i za horších finančních podmínek, než původně očekával.

Sergio Ramos by mohl hrát klíčovou roli v operaci prodloužení smlouvy s Lucasem Vázquezem. Oba hráči mají vynikající vztahy, a pokud stoper konečně podepíše s klubem novou smlouvu, bude osud Lucase pravděpodobně stejný. Pokud ne, bude se Lucas moci přestěhovat do Milána.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!