ABC: Antonio Blanco bude od příští sezóny hráčem prvního týmu. Příchod Camavingy se odsouvá

Čas 03. 05. 2021, 09:15 | Autor Zbyněk H. | ZdrojABC.es
Antonio Blanco
Antonio Blanco

Podle deníku ABC se Antonio Blanco stane od příští sezóny hráčem prvního týmu. Dvacetiletý záložník se objevil v posledních 4 z 5 zápasů A - týmu.

Noviny uvádějí, že Blanco bude v příští sezóně hráčem Realu Madrid. Bude nastupovat v pozici středního záložníka a klub na tuto pozici nikoho nekoupí. Ukázalo se, že tolik potřebný přestup defenzivního záložníka nebo tvůrce se nachází v La Fábrice.

Španěl debutoval v prvním týmu před dvěma týdny proti Getafe. Od té doby hrál 4 z 5 zápasů, aniž by se zúčastnil zápasu proti Chelsea. Dvakrát - s Cádizem a Osasunou - absolvoval celý zápas a celkově si započetl téměř 50% možných minut. Navíc po celou sezónu hrál v každém zápasu Castilly, jakmile byl k dispozici.

Existuje mnoho náznaků o tom, že rozhodnutí vsadit na Blanca zabrání příchodu Eduarda Camavingy, o kterého se Los Blancos zajímají již více než rok, a který podle nejnovějších informací nechce o rok prodloužit smlouvu se Stade de Rennais.

Vzhledem k finančním problémům se zdá být tato varianta, čím dál více realističtější. Pokud bude Blanco skutečně zařazen do prvního týmu a zprávy o smlouvě Davida Alaby se ukáží jako pravdivé, trio Casemiro-Kroos-Modrić získá dvě dobré možnosti k rotaci.

Zároveň zůstává nejistý osud Isca, který má už jen rok smlouvy, a Martina Ødegaarda nebo Daniho Ceballose, kteří se vracejí z hostování.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!