Novinky ohledně smluv: Vázquez by nakonec mohl zůstat, u Ramose prý nejde o peníze

Čas 02. 05. 2021, 15:29 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Lucas Vázquez možná v Realu zůstane
Lucas Vázquez možná v Realu zůstane

Fanoušci Realu Madrid jsou napjatí nejen ohledně boje o tituly v La Lize i Lize mistrů, ale také kvůli neustále se táhnoucím jednání v případě nových smluv pro Lucase Vázqueze a Sergia Ramose. Nejnovější informace hovoří o tom, že by přece jen mohli oba hráči v týmu zůstat.

Lucas Vázquez již dříve odmítl nabídku na prodloužení, kterou mu Real Madrid předložil. Španěl by si po své velice povedené sezoně představoval delší kontrakt. Ten mu rádi nabídnou jiné světové kluby, mluví se například o Bayernu Mnichov či Arsenalu. Vázquez má podmínku, chce hrát Ligu mistrů.

Proto se zdálo, že je jasným favoritem na získání šikovného univerzála německý Bayern. Jenže všechno může být jinak. Real Madrid údajně vylepšil svou nabídku a připravil pro Lucase smlouvu na 3 roky s platem 5 milionů eur. Podle informací ze Španělska se to hráči pozdává a je šance, že prodlouží.

Nadále složitá je situace okolo kapitána Sergia Ramose. „Sergia miluju, ale jsme ve složité finanční situaci. Uvidíme po sezoně,“ připustil již před pád dny prezident Realu Florentino Pérez.

Podle deníku AS není zásadní překážkou Ramosův požadovaný plat, jak se celou dobu spekuluje. Největší rozkol mají Pérez a Ramos údajně ohledně délky smlouvy. Zatímco lídr Bílého baletu odmítá jednoroční prodloužení a chce smlouvu na dva roky, šéf klubu se striktně drží pravidla a nabízí jednoroční kontrakt.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!