Haaland nikam nepůjde! Dortmund nám jasně řekl, že ho nepustí, potvrdil hráčův agent

Čas 14. 04. 2021, 14:50 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Erling Haaland
Erling Haaland

Spekulace běží naplno a vzduchem létají astronomické sumy. Borussia Dortmund ale zůstává zcela klidná. Svůj klenot, útočníka Erlinga Haalanda, v létě pustit nehodlá. To prozradil fotbalistův agent Mino Raiola.

Erling Haaland má ve smlouvě klauzuli, podle které ho může jakýkoliv zájemce koupit po sezoně 2021/2022 za 75 milionů eur. Proto se předpokládalo, že Borussia bude chtít jednoho z nejžádanějších hráčů světa prodat už v tomto roce. Cena by se mohla vyšplhat o dost výše.

Jenže to vypadá, že německý klub v tomto případě upřednostní své sportovní zájmy před těmi ekonomickými. „Mohu potvrdit, že jsem mluvil se sportovním ředitelem Dortmundu Michaelem Zorcem a ten nám jasně řekl, že Haalanda v létě nikam nepustí,“ tvrdí hráčův agent Mino Raiola.

„Respektuji toto stanovisko, což ovšem neznamená, že s ním souhlasím. Borussia nám nicméně dala jasné informace, jaké má plány a panuje mezi námi shoda,“ dodává známý agent.

Přesto je pravděpodobné, že Raiola bude na vedení Dortmundu ještě tlačit. Aktuálně to totiž vypadá, že Borussia se nekvalifikuje pro příští rok do Ligy mistrů. A pro Haalanda je Evropská liga zatraceně málo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!