Novinky kolem hvězdy PSG. Mbappé přestoupí do Realu, shodují se důvěryhodní novináři

Čas 08. 04. 2021, 19:27 | Autor Adam
Kylian Mbappé je hvězdou PSG
Kylian Mbappé je hvězdou PSG

Přestup Kyliana Mbappého do Realu Madrid se blíží. Alespoň to tvrdí hned několik novinářů, jejichž informace se již mnohokrát v minulosti potvrdily. Sám hvězdný fotbalista nechtěl po rozcupování Bayernu Mnichov v Lize mistrů spekulace komentovat.

Kylian Mbappé ve středu sestřelil Bayern Mnichov dvěma góly. Kromě ocenění pro hráče utkání se nevyhnul ani pozápasovému rozhovoru, ve kterém padla i otázka ohledně jeho prodloužení smlouvy s pařížským celkem.

„Nechci se k tomu k tomu vyjadřovat. Nic se v dohledné době nechystám oznámit, protože mi jde o tým a vítězství. Chci, aby se mluvilo o našich výhrách a nikoliv pouze o mně a o tom, jak jsem se rozhodl,“ komentoval Mbappé.

Pár chvil po zápase pak novinář Josep Pedrerol oznámil, že si je naprosto jistý přestupem francouzské hvězdy do Realu Madrid. Musíme brát v potaz, že Josep je dobrý přítel Florentina Péreze a byl první, kdo oznámil návrat Zinedine Zidana na post manažera Realu Madrid, dále taky přestup Edena Hazarda a v neposlední řadě zájem Cristiana Ronalda vrátit se do královského velkoklubu.

Tuto informaci navíc potvrdil také Fabrizio Romano, což je novinářská špička. Riskoval by Pedrerol svou pověst?

Pro COPE dnes poskytl rozhovor také prezident LaLigy, Javier Tebas. Mimo jiných věcí se vyjádřil právě ke spekulacím ohledně francouzské komety. „Přestup Mbappého do Realu Madrid bude náročný a zdlouhavý, nikoliv však nemožný. Josep Pedrerol má více informací než já. Navíc, pokud něco tvrdí, má to z velmi kvalitních zdrojů,“ věří Tebas.

Odpoledne přišla další naděje. Novinář Manu Carreño, který podává informace opravdu jen v případě, že si je jist, a navíc má blízko v prezidentu Pérezovi, řekl: „Kylian Mbappé dnes sdělil vedení PSG, že svůj kontrakt neobnoví a v létě bude žádat o přestup do Realu Madrid. Real Madrid se zároveň bude snažit o přestup Erlinga Haalanda.“

Připomenout můžeme i pár dnů starou informaci od Juliena Laurense, podle kterého taktéž PSG nijak nepokročilo ve vyjednávání nové smlouvy s francouzským sniperem. Zároveň tvrdí, že PSG svou hvězdu nenechá odejít zadarmo a pokud tedy Mbappé neprodlouží, bude v létě prodán. Laurens byl prvním žurnalistou, který informoval o rekordním přestupu Neymara pod Eiffelovu věž.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!